به گزارش هنرآنلاین، مهران جنگلی دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام طی احکام جداگانه‌ای اعضا هیئت داوران این دوره از جشنواره استانی را انتخاب و معرفی کرد.

سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام را سامان خلیلیان، میلاد نیک آبادی و حیدر رضایی مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام از تاریخ 27 لغایت 29 آبان ماه سال1398، با حضور 6 گروه نمایشی در بخش رقابتی برگزار خواهد شد.

 

جشنواره تئاتر استانی اردبیل آغاز شد

بیست و هفتمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل با ادای احترام به زنده یاد یوسف جاوید، آغاز به کار کرد.

سید ناصر اسحاقی، دبیر بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل به همراه غفورملکی، سلیم رحیمی، صمدواحدیزاده، سعید نوریان، محمدتقی اسماعیلی، کریم عظیمی ججین، فاطمه سیمزاری و ابراهیم عادل نیا به نمایندگی از اعضای ستاد اجرایی، هنرمندان و گروه‌های شرکت‌کننده در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل و هنرمندان و فعالان تئاتری استان با حضور در منزل استاد اصغر جاوید، ضمن ادای احترام به هنرمند فقید صحنه‌های نمایش استان و کشور، زنده یاد یوسف جاوید، یاد و خاطره شهدای هنرمند و هنرمندان فقید استان را گرامی داشتند.

سید ناصر اسحاقی در در این دیدار با بیان اینکه زنده یاد یوسف جاوید در بین هنرمندان استان از جایگاه خاصی برخوردار بود، گفت: همه هنرمندان تئاتر استان، احترام ویژه‌ای به این هنرمند توانای تئاتر، تلویزیون و سینمای استان داشته و دارند.

وی با اعلام اینکه، تئاتری هنری ماندگار است، زنده یاد یوسف جاوید را از هنرمندان توانای استان عنوان کرد و گفت: نام و خاطره این هنرمند فقید برای همیشه ماندگار خواهد بود.

در این دیدار، اصغر جاوید نیز با قدردانی از هنرمندان و مسئولان فرهنگی استان، از یوسف جاوید به عنوان هنرمندی خلاق و با اخلاق یاد کرد و گفت: اصحاب فرهنگ و هنر استان در مجالس و مراسم مربوط به این هنرمند سنگ تمام گذاشتند و ما قدردان این مردم و هنرمندان هستیم.

در ادامه این مراسم، با امضای پوستر جشنواره، بیست و هفتمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل، رسما کار خود را آغاز کرد. در این جشنواره 9 نمایش از شهرهای مختلف استان در روزهای 27 تا سی‌ام آبان به اجرا در می‌آیند.