به گزارش هنرآنلاین به نقل از ایسنا، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، درباره این آثار توضیح داد: ساخت و طراحی انواع درب و پنجره‌های هنری (آرت وین) به شیوه‌ای متفاوت و با روشی خاص و منحصر بفرد با کمترین هزینه و با کیفیت بالا در اصفهان انجام می‌شود.

بهرام دباغی افزود: آرت وین، نسل جدیدی از هنر گره‌چینی ایرانی است که با صنعت روز ساختمان تلفیق شده است. این نوع محصولات به صورت شیشه‌های دوجداره با ضخامت یک تا هفت سانتی‌متر ساخته می‌شود. در این محصول اِلمان‌های سنتی ایرانی در ساختمان‌های مدرن استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: این محصول جایگزین مناسبی برای استفاده گره‌چینی دستی در سازه‌های جدید است که در طرح و نقش‌های بی‌شمار با توجه به سلیقه مشتری قابل اجرا است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به ویژگی‌های بارز این محصول، گفت: آرت وین در انواع چارچوب‌های فلزی، چوبی، UPVC و ... قابل نصب است. شیشه‌های دو جداره هنری عایق صدا، دما، رطوبت و اشعه‌های مضر نور آفتاب هستند. یکی از ویژگی‌های دیگر این محصول نظافت، نگهداری و تعمیر آسان آنها نسبت به گره‌چینی دستی است.

دباغی ادامه داد: از کاربردهای آرت وین می‌توان به تصفیه نور سفید آفتاب به طیف‌های نوری اشاره کرد.

وی با بیان اینکه از این محصول در طراحی داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود، گفت: در بسیاری از اماکن خصوصی و عمومی شهر اصفهان از این محصول استفاده شده است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با تاکید بر متفاوت بودن این محصول نسبت به محصولات مشابه، گفت: آرت وین مقرون به صرفه و اقتصادی است. تنوع بی‌شمار طرح‌ها و ارائه طرح دلخواه توسط مشتری نیز از دیگر مزیت‌های این محصول است.