به گزارش هنرآنلاین، سید علی سیدپور گلنشینی مدیر امور سینمایی حوزه هنری مازندران سینما سپهر ساری گفت: سالن دوم سینما سپهر ساری که در طبقه فوقانی این سینما واقع است به‌طور کامل بازسازی شد. این سالن به 62 صندلی VIP، سیستم دیجیتال و لیزر مجهز شده است.

به گفته وی، سالن اصلی سینما سپهر ساری 1000 نفر ظرفیت دارد و دومین سینمای هزار صندلی حوزه هنری است. این سالن در سال 85 بازسازی شد و قرار است به‌زودی به همت موسسه بهمن سبز به دو سالن مجزا تبدیل شود.

سیدپور، ضمن اعلام خبر احداث دومین سالن نمایش در طبقه فوقانی سینما سپهر ساری خاطرنشان ساخت: همه‌ی ما در مقابل فضای فرهنگی پیرامونی خود حساس و مسئول هستیم و سینما به‌عنوان یکی از مظاهر فرهنگی و از ابزارهای مؤثر هنری است و حمایت آن یک الزام همگانی است، رجوع انبوه مخاطبان علاقه‌مند از شهرهای قائم‌شهر، کیاسر، زیراب، سوادکوه، نکا، جویبار، شهرستان سیمرغ و... به سینما سپهر و همچنین رغبت اهالی فرهنگ دوست و حامی هنر هفتم شهرستان ساری به سینما را دلیلی برای افزایش و توسعه سالن‌های نمایش سینما سپهر عنوان کرد.

وی ادامه داد: موسسه بهمن سبز تلاش مجدانه‌ای در امر افزایش سرانه سینما در کشور دارد چراکه سینما درگاهی مهم در اشاعه آیین و فرهنگ یک ملت است. تلاش ما برای تحقق اهدافمان در موسسه بهمن سبز برای بازسازی و ساخت سالن‌های تازه با وجود مشکلات اقتصادی همچنان ادامه دارد. سینماهای این موسسه با این بازسازی‌ها و نوسازی‌ها، کیفیت بهتری از خدمات را به علاقه‌مندان سینما عرضه می‌کنند.

مدیریت امور سینمایی استان مازندران، در پایان با تشکر از همراهی مخاطبان خود، از آغاز بهره‌برداری دومین سالن سینما سپهر سازی از سه‌شنبه 23 مهر خبر داد.

سینما سپهر ساری در استقبال مخاطب و فروش، جزو پنج سینمای برتر حوزه هنری در سطح کشور است.