به گزارش هنرآنلاین،  برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در این باره گفت: اولین جلسه از کارگاه یک ماهه فیلمسازی با تلفن همراه از سلسله دوره‌های رایگان طرح امید در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد.

عبدالرحمن برزگر بیان کرد: در این کارگاه یک ماهه که از زمان انتشار فراخوان تا آغاز دوره با استقبال علاقه‌مندان  همراه بود، در اولین روز با تقسیم هنرجویان به دو گروه مجزا در یک زمان دو ساعته با مبانی و تاریخ سینما آشنا شدند.

به گفته مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بناست که شرکت کنندگان در این  کارگاه واحد‌های  آشنایی با امکانات تلفن همراه جهت ساخت فیلم، کارگاه ایده پردازی، مبانی کارگردانی، کارگاه تدوین و زیبایی شناسی، کارگاه فیلمبرداری و بررسی پروژه پایانی را بگذرانند.

 طرح امید برای اولین بار در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با برگزاری رایگان مبانی عکاسی با موفقیت در سال گذشته برگزارشد و امسال نیز باهدف ارتقاء سطح آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر جامعه با فعالیت‌ها و آموزش‌های انجمن سینمای جوانان ایران در سطح کشور در حال برگزاریست.

 کارگاه یک ماهه فیلمسازی با تلفن همراه با مشارکت انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به‌منظور تولید محتوای فاخر و جذاب در فضای مجازی در حال برگزاری است.