سرویس استان‌های هنرآنلاین: محسن رضایی مسئول کارگروه‌های موسیقی شهرستان آمل در این خصوص گفت: یکی از اهداف انجمن موسیقی آمل در تشکیل کارگروه‌های تخصصی موسیقی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینارهای تخصصی به منظور ارتقاء سطح هنرجویان موسیقی شهر و همچنین ارائه آموزش علمی و آکادمیک موسیقی خدمت هنرآموزان است.

رضایی  افزود: به همین منظور نخستین گام را به همت دوستان در انجمن موسیقی و کارگروه مبانی نظری موسیقی، سلفژ و آهنگ‌سازی برداشتیم و ضمن اینکه از صحبت‌های  جناب دکتر تفرشی‌پور استفاده خواهیم برد،  اجرایی را با تنظیم قطعات فولکلور ایران برای پیانو و آواز دوصدایی خواهیم شنید.

عضو انجمن موسیقی آمل ادامه داد: این اجرا و سمینار با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل؛ جناب جمشیدپناه، جناب رامین امیرصالحی؛ مسئول امور فرهنگی سازمان و اداره فرهنگ شهرستان آمل؛ جناب آقای امیرنیا و  کارشناس هنری اداره؛ مجید راعی  برگزار می‌شود.

این مدرس موسیقی اذعان داشت: لازم است از شرکت آوای هستی به مدیریت پیمان اسفندیاری، آموزشگاه موسیقی داروگ و آموزشگاه موسیقی ریشه در خاک تهران با مدیریت استاد ارجمندم جناب امیر مهیار تفرشی‌پور و سرکار خانم صوفی بابت این همکاری تشکر کنم.

محسن رضایی تصریح کرد:  به هر شکل بعد از حدود سه سال و پیگیری و همدلی دوستان در دو دوره انجمن موسیقی آمل سبب به نتیجه رسیدن چنین اتفاقی شد.

رضایی در پایان گفت:  این عزیزان در دو سال گذشته در کشورهای دانمارک و سوئد و نیز در کشور خودمان؛ در تهران و آبادان نیز اجرا داشته‌اند و قطعا شاهد برنامه‌ای فاخر خواهیم بود.

این برنامه پنجشنبه ۳۱ مرداد از ساعت ۱۸:۳۰  در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ آمل واقع در اندیشه ۴۹ برگزار خواهد شد.