به گزارش هنرآنلاین، مهران مسگری درباره لغو کنسرت سیروان خسروی در قزوین گفت: علیرغم این که تمامی مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرت سیروان خسروی در سالن 29 فروردین (آمفی‌تئاتر VIP) شهر قزوین گرفته شده بود، از طرف سازمان عقیدتی ارتش به ما اعلام شد که اجازه برگزاری کنسرت را نداریم و از تحویل سالن به ما امتناع کردند؛ به همین منظور کنسرت آقای خسروی لغو شد.

او در ادامه بیان کرد: پیش از این کنسرت بهنام بانی و اجرای حامد آهنگی در سالن مذکور برگزار شده بود اما اخیراً اعلام کردند سالن را برای برنامه سیروان خسروی به ما تحویل نمی‌دهند.

مسگری در پاسخ به این سؤال که علت تحویل ندادن سالن برای برگزاری کنسرت چه بوده است، بیان کرد: مشکل سیروان خسروی نبوده است بلکه کلاً تصمیم گرفته‌اند سالن را برای برگزاری کنسرت تحویل ندهند.

تهیه‌کننده این کنسرت افزود: اینکه این تصمیم را کجا گرفته و به آن‌ها اعلام کرده است نمی‌دانم. کلیه ارگان‌های استان قزوین از جمله استانداری، فرمانداری، اداره ارشاد و نیروی انتظامی پیگیر قضیه شدند اما به نتیجه نرسید و کنسرت لغو شد. 

مهران مسگری درباره اینکه تکلیف کسانی که بلیت کنسرت سیروان خسروی را خریداری کرده‌اند، توضیح داد: بلیت‌فروشی کنسرت پیش‌تر انجام شده است و در حال حاضر با توجه به لغو شدن کنسرت، افرادی که بلیت کنسرت را از طریق ‌وب‌سایت خریداری کرده‌اند، از  طریق وب‌سایت و کسانی که به صورت حضوری اقدام به خرید بلیت کرده‌اند، از طریق مراکز فروش بلیت می‌توانند پیگیری کنند.

او در پایان اعلام کرد: در تلاش هستیم تا به زودی کنسرت سیروان خسروی را در سالن دیگری در شهر قزوین برگزار کنیم و به محض اینکه تاریخ و سالن برگزاری کنسرت معین شود، اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهیم داد.