به گزارش هنرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ "کنسرت گروه بربطیان" 23 فروردین‌ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز، خیابان ساحلی ساعت ١٩ به سرپرستی استاد حسین بهروزی‌نیا، برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه؛ کلیه عواید این کنسرت صرف کمک به آسیب‌دیدگان سیل اخیر شهر شیراز خواهد شد؛ علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت farhangtic.com و یا آموزشگاه موسیقی آرشه به آدرس، خیابان زرگری حدفاصل کوچه ٩ و ١١ و یا تلفن ٣٦٢٨٨٥٥٥ برای تهیه بلیت اقدام کنند.

استاد حسین بهروزی‌نیا، در جهت آموزش بربط و تربیت هنرجویان همت گمارده او سفرهای زیادی در سراسر اروپا، آسیا و شمال آمریکا داشته‌است و کنسرت‌های زیادی را برگزار کرده است. همچنین او با گروه‌ها و ارکسترهای برجسته ایرانی مانند ارکستر مضرابی ایران، گروه عارف، گروه مولانا همکاری داشته و از سال ۱۹۹۲ به عنوان نوازنده بربت با گروه دستان همکاری مستمر داشته‌ و در طی این سال‌ها با تعدادی از خوانندگان برجسته از جمله محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، علیرضا افتخاری، همایون شجریان و سالار عقیلی همکاری کرده‌است.