به گزارش هنرآنلاین، نمایش کمدی"رام کردن زن سرکش" یکی از آثار معروف ویلیام شکسپیر از درام نویسان جهان است که توسط داود فتحعلی‌بیگی بازنویسی و به فضای ایرانی و شیوه نمایش ایرانی- سیاه بازی- تبدیل شده است و به کارگردانی علی شریعت‌زاده در تالار مهربان فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به روی صحنه می‌رود.

این نمایش داستان پدری است که ۲ دختر دارد یکی از آن‌ها سرکش و دیگری خوش اخلاق است که همه خواستگار دختر خوش خلق می‌شوند در حالیکه پدر شرط ازدواج دختر خوش خلقش را ازدواج دختر سرکش می‌گذارد و به نوعی خواستگاران را در رقابت با هم قرار می‌دهد.

نمایش"رام کردن زن سرکش" با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به منظور حمایت از اجرای روزانه تئاتر در شهر و ایجاد فضایی شاد برای خانواده‌ها با شیوه کمدی اجرا می‌شود و به بازنمایی تفکر غلط که یک تن باید قربانی دیگری شود می‌پردازد.

در این نمایش که به مدت ۲۴ شب در کاشان به روی صحنه می‌رود، رضا دلالت، رضا کریمی فینی ، محمد حمیدی شاد، مرتضی جهانی نژاد، بهنام سراج، مجتبی جهین، زهره استادی، مینا خطیبی مقدم و نرگس سادات محتشمی به عنوان بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند و موسیقی این نمایش به عهده محمدرضا شاطریان، یزدان حلاجی و علیرضا رئیسی است.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند به صورت حضوری یک ساعت قبل از اجرای نمایش در محل فرهنگ‌سرای مهر، نسبت به تهیه بلیت این نمایش اقدام کنند.

شایان ذکر است فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان واقع در میدان شورا- خیابان شهیدان خاندایی است و نمایش کمدی "رام کردن زن سرکش" از ۵ تا ۲۸ دی ماه هرشب ساعت ۱۸در این فرهنگسرا به روی صحنه است.