به گزارش هنرآنلاین، کارگردان فیلم سینمایی "چهارشنبه" درخصوص این بخش از جشنواره توضیح داد: علاقه‌مندان از سراسر کشور می‌توانند با ارائه طرح آثار تصویری در قالب‌های انیمیشن کوتاه، ویدئو آرت و ویدئو کلیپ در این بخش شرکت کنند.

محمدزاده همچنین از اعلام اسامی هیات داوران بخش هنرهای چندرسانه‌ای تا چند روز آینده خبر داد و گفت: جشنواره "مشهد؛ خانه‌بهار" در هشت بخش متفاوت برگزار می‌شود. بخش‌های تجسمی، نمایشی، چند‌رسانه‌ای، طراحی و چیدمان، گل‌آرایی، پژوهش‌های هنر شهری، عکس و بخش بین‌الملل زیر شاخه‌های این جشنواره فرهنگی و هنری هستند.

این کارگردان جوان ادامه داد: علاقه‌مندان به هر یک از این شاخه‌های هنری، از تاریخ اول تا دهم دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به وبسایت جشنواره، طرح‌های خود را ثبت کنند.

محمدزاده درخصوص حمایت شهرداری از آثار منتخب عنوان کرد: پس از داوری این طرح‌ها، ایده‌های برگزیده توسط خود هنرمندِ شرکت‌کننده در جشنواره، با همکاری شهرداری مشهد، در سطح شهر اجرایی خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت طرح‌های خود به وب‌سایت رسمی این جشنواره www.bahar98mashhad.ir مراجعه کنند.

دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد به دبیری صدرا یوسفی از ۲۵ اسفند تا ۲۵ اردیبهشت برگزار می‌شود.