به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاهی از عکس‌های محمد فلاح نیا و محمد حسین شبرنگ با عنوان "شیراز" ساعت 18 جمعه 25 آبان، در گالری شیرازه مجموعه فرهنگی الف شیراز افتتاح خواهد شد.

این نمایشگاه بازتعریفی از شهر شیراز با زبان عکس از دیدگاه "محمد فلاح نیا" و "محمدحسین شبرنگ" است. عکاسان در عکس‌های این نمایشگاه با اشاراتی به روح زنانه- مردانه شهر شیراز در عکس‌هایشان ، تلاش کرده‌اند که مخاطب را به اندیشیدن در خصوص ذات این شهر مطرح تاریخی وا دارند.

محمد فلاح نیا، شاعر، مترجم و مدرس عکاسی است و پیش از این در نمایشگاه‌های گروهی از جمله نمایشگاه‌های "تن ها"و "نام تمام کودکان زمین عشق است" مشارکت داشته است. وی علاوه بر عکاسی، درزمینه شعر و ترجمه شعر نیز فعال است و تاکنون دفتر شعرهای"در میان دو هیچ" و "تصویر مرد درآب" و کتاب‌های ترجمه گزیده آثار "آرتوررمبو" شاعر فرانسوی و "پروین شاکر" شاعر اردو زبان پاکستانی از او منتشر شده است. فلاح نیا انتشار داستانی منظوم در حوزه ادبیات کودک نیز با عنوان "خاله سوسکه" را هم درکارنامه ادبی اش دارد. محمدحسین شبرنگ دیگر هنرمند این نمایشگاه نیز، عکاس وکارشناس صنایع دستی است.

در بیانیه این نمایشگاه آمده است: شیراز، شاید زنی است، با چادری گل‌دار که گاهی در مراکزِخریدِ شهر، حیران می‌شود و هم‌زمان، مردی است که با کت و شلوار اتو کشیده‌اش، از کوچه‌هایِ کاشی‌هایِ هفت رنگ، گذر می‌کند.

این نمایشگاه تا اول آذرماه برپا خواهد بود و علاقمندان برای بازدید از آن  می‌توانند ازساعت 9 صبح تا 11 شب به گالری شیرازه واقع در ابتدای خیابان معالی آباد ، مجموعه فرهنگی الف، طبقه دوم مراجعه کنند.