سرویس استان‌های هنرآنلاین: نمایشگاه "پشت نویسی" از امروز  ۸ تیر با ایده برقراری دیالوگ میان هنرمند و خریداران اثر، در گالری ایسو شهر آمل افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه شامل کارت پستال‌های پشت‌نویسی شده از ۳۰۰ هنرمند معاصر است و نمایشگاه تا ۲۶ تیرماه در این گالری برگزار خواهد شد.

در بخشی از استیتمنت نمایشگاه این پروژه آمده است: ما اغلب خریدار کارهای‌مان را نمی‌شناسیم یا شاید سال‌ها بعد بفهمیم که اثری از ما در خانه کسی به دیوار است. گاه رابطه جالبی میان خریدار و هنرمند شکل می‌گیرد و آنها می‌توانند توضیحاتی خصوصی‌تر را با هم در مورد آن اثر رد و بدل کنند در مورد چگونگی تولید اثر، دلیل آن، خاطرات توضیح دهند و در مقابل، خریدار در مورد (نحوه آشنا شدنش) شناختش از هنرمند، خاطره روز خرید آن اثر سخنی بگوید و... زیست اثر در فضای شخصی‌اش قصه‌هایی دارد. به هر حال به این فکر می‌کنیم که اگر اثر را کارت پستال بنامیم و پشت آن نامه‌ای برای خریدار بگذاریم و امکان ادامه ارتباط با خریدار را باز بگذاریم چه می‌شود؟ آیا دیالوگی برقرار خواهد شد؟ آیا این ایده زندگی جدیدی را برای اثر من شکل خواهد داد؟

نمایشگاه "پشت نویسی" برای گفتگو در مورد اثر هنری میان هنرمند و مالک بعدی آن در گالری ایسو واقع در  آمل، اندیشه ۹  برپا خواهد شد.