به گزارش هنرآنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: چهارمین جشنواره ملی هنرهای گرافیکی رضوی از سری برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) تیرماه ۹۷ مصادف با دهه کرامت به میزبانی زاهدان برگزار می شود.

حسین مسگرانی به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: هدف از چهارمین دوره این جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگ و هنری مرتبط با سیره اهل بیت(ع) و گرامیداشت تولید کنندگان و طراحان آثار حوزه فرهنگ رضوی است.

وی افزود: این جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی با قالب های هنری آرم و نشانه ، پوستر  برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه مسعود نجابتی دبیر تخصصی جشنواره است، افزود: محمد خزایی، مسعود نجابتی، سعید محمد شه بخش، مسعود شاکری و علیزضا خالق‌دادی اعضای هیئت داوران این جشنواره هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هر هنرمند می تواند حداکثر ۵ اثر در هر بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، گفت: فرآیند ثبت نام در این جشنواره از طریق تارنمای شمس توس به نشانی http://sistanbaloochestan.shamstoos.irوportal.shamstoos.ir انجام می شود.

مسگرانی بیان کرد: ۱ تیرماه ۹۷ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دائمی جشنواره هنرهای گرافیکی رضوی است.