به گزارش هنرآنلاین، در این نمایشنامه تلاش می شود عواقب و تاثیرات دروغ در روابط افراد به ویژه بین اعضای خانواده به زبان تئاتر بیان شود.داستان توسط چهار کاراکتر اصلی و گفتن چند دروغ شروع شده و کاراکترها را با بحران مواجه می‎کند و ادامه‎ ماجرا حول این داستان رقم می‌خورد.

این داستان شامل دو کاراکتر زن و دو کاراکتر مرد بوده که مینا پناهی نقش آلا و سروناز مددی نقش میترا را در این نمایش ایفا می‎کنند و بهرام حسن بابایی در نقش امید و فرید ادهمی نقش آرش را در این نمایش بر عهده دارند.

تمرینات این نمایش از بهمن سال گذشته شروع شده و تا اردیبهشت سال جاری نیز ادامه داشت.

نمایشنامه خشکسالی و دروغ توسط انتشارات افراز چاپ‌ شده و به چاپ سوم نیز رسیده‌ و نسخه ترکی آن نیز با ترجمه هومن بهمنی جلالی توسط انتشارات میتوس بویت در ترکیه منتشر شده ‌است.

سایر عوامل اجرایی نمایش خشکسالی و دروغ شامل دستیار اول کارگردان رضا محمودی، دستیار دوم کارگردان علیرضا علیزاده، مدیر صحنه علیرضا پورصدیقیان، منشی صحنه مهدیه عبادی، طراح صحنه رامین ریاضی، طراح نور سامان ارمی، طراح گریم مینا پناهی، طراح لباس وحید محمدی، طراح پوستر و بروشور مصطفی رضاپور، آهنگساز بابک خادمی، عکاس علیرضا علیزاده، روابط عمومی رقیه ولی پور، اجرای گریم اشکان زینالی و بهناز نوری، اجرای دکور یاسین عباسعلی نژاد و دستیار صحنه رسول نقلی است.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت ebilit.com یا از گیشه تئاتر شهر و نیز آموزشگاه هنرهای نمایشی شکلک نسبت به خرید بلیط این نمایش اقدام کنند.

بنابر این گزارش بر اساس روش مرسوم شده در تبریز، اجرای نخست این نمایش برای اهالی رسانه رایگان است.