سرویس معماری هنرآنلاین : موزه " Sonorous" به عنوان مکانی برای نمایش مجموعه ای گسترده از ابزارهای تاریخی موسیقی توسط "ویلهلم لوریتزن" معمار مشهور دانمارکی طراحی شده است. این ساختمان مدرن و زیبا از سال 1950 نوسازی گسترده ای را داشته است.

شرکت ADEPT کانسپت و تحقق طراحی موزه را در همکاری نزدیک با معماران Creo و مهندسان Niras، شامل چهار فضای صوتی با ظرافت بالا به عنوان بخشی از برنامه آموزشی این مجموعه پشت سر گذاشته است.

The Radio House، از جمله موزه ملی موسیقی و چهار فضای صوتی "موزه پر طنین"، با احترام به ساختمان اصلی بازسازی شده است، این نشان دهنده یک رویکرد کلاسیک است که مقاصد طرح اصلی را، در کنار اضافه کردن زندگی و مدرنیته معاصر به آن حفظ کرده است.

معماری منحصر بفرد Radio House، منعکس کننده جهان فضایی "ویلهلم لوریتزن" است. همه چیز، از شفافیت طراحی نمایشگاه در بازی با رنگ‌ها، الگوها و ریتم‌ها در دیوارهای آکوستیک در موزه " Sonoruous Museum"، تفسیری مدرن از عناصر و اشکال معماری و جزییات ساختمان‌های Vilhelm Lauritzen است.

طراحی این نمایشگاه در سراسر حرکت فیزیکی بازدیدکنندگان در طول تاریخ موسیقی، یک جنبش ارتباطی در یک تعادل ظریف بین اشیا به نمایش گذاشته و ابزار، تصاویر گرافیکی و ایستگاه‌هایی برای گوش دادن بازدیدکنندگان به موسیقی در موزه پیش بینی شده‌اند.

منبع : archdaily