سرویس معماری هنرآنلاین: فست، مجله مهم کمپانی فست در امریکا نام خلاق‌ترین دفا‌تر معماری سال ۲۰۱۵ از نظر خود را اعلام کرد.

در صدر این لیست نام انجمن بازسازی آنلاین هوز به چشم می‌خورد که شرکتی است در مورد بازسازی سه بعدی ساختمان‌ها پیش از اقدام به کار و در پی آن دفتر بیگ از بیارکه اینگلس و لیوینگ از دیوید بنجامین آمده است.

مجتمع مسکونی سودنبرگ، باغ وحش گیسکود، مجتمع مسکونی لانه زنبوری باهاماس و موزه ملی دریایی دانمارک از طرح‌های بیارکه اینگلس است. در ایالات متحده، بیگ توانسته است مبلغ 400 میلیون دلار بودجه فدرال برای ضد توفان نمودن منهتن دریافت کند تا با ایجاد مجموعه‌ای از تغییرات هوشمندانه در تاسیسات اجتماعی، محافظت از زیرساخت‌های شهری منهتن را دو برابر کند. به طور مثال، مکانی از صندلی‌های عمومی، در برابر افزایش ارتفاع آب، به دیواری در برابر طوفان بدل خواهد شد.

شرکت بیگ با مدیریت بیارکه اینگلس برای آوردن معماری به دنیای خسته کننده طوفان‌های مقاومت به عنوان دومین شرکت خلاقانه انتخاب شده است.

دهمین دفتر خلاقانه در این لیست استودیو هترویک است که طرح مشعل المپیک وی در سال 2012 شهرت دارد.

در لیست اعلام شده انجمن بازسازی آنلاین هوز به عنوان اولین شرکت خلاق معرفی شده است.

از دیگر شرکت‌ها به ترتیب می‌توان از لیوینگ برای ایجاد معماری واقعا موقت، پرکینز + ویل، برای بازشناختن اینکه طراحی برای سلامتی بیشتر تنها درباره بیمارستان‌ها نیست، معماران سی اف مولر، برای باز اندیشی در زندگی در بلندمرتبه‌ها، ان بی‌بی جِی، برای تبدیل طراحی به علم، سیوالز و همکاران، برای طراحی یک مدرسه امن‌تر که شبیه به زندان به نظر نمی‌آید، معماران می‌ما، برای فکر کردن در خارج از جعبه بزرگ، گروه راکول، برای ایجاد خانه‌های مدولار لوکس، استودیو هترویک، برای باز تصور فضای سبز.

انتهای پیام/