سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین : روابط عمومی فیلم "سارا و آیدا" اعلام کرد: یغما گلرویی در جدیدترین فیلم مازیار میری با عنوان "سارا و آیدا" بازی خواهد کرد.

پیش از این حضور غزل شاکری، پگاه آهنگرانی و مصطفی زمانی در این پروژه قطعی شده بود و به تازگی یغما گلرویی شاعر و ترانه سرا هم به جمع بازیگران این پروژه پیوسته است. همچنین دو بازیگر چهره سینما نیز به زودی به این لیست اضافه خواهند شد. "سارا و آیدا" یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن در تهران انجام خواهد شد. این فیلم فضای نزدیک به "سعادت آباد" اثر دیگر این کارگردان دارد که در زمان اکران با استقبال خوبی از طرف مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده بود.

فیلمنامه "سارا و آیدا" توسط امیر عربی به نگارش در آمده و مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است."سارا و آیدا" سومین همکاری میری و عربی پس از مجموعه تلویزیونی "گاو صندوق" و "سعادت آباد" محسوب می‌شود.در خلاصه داستان این فیلم آمده است: "سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند؟"

مازیار میری کارگردان سینما و تلویزیون فیلم "حوض نقاشی" را که جوایز متعددی از جشنواره‌های داخلی و خارجی از آن خود کرد، در سال 91 به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی ساخت و حالا پس از چهار سال دوری از سینما به سراغ "سارا و آیدا" رفته است.