سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: جمعیت چند صد هزار نفری در آخرین جمعه نمایشگاه کتاب تهران، به شهر آفتاب آمدند و با توجه استقبال گسترده‌ی مردم از نمایشگاه کتاب، احتمال تمدید ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب وجود دارد. با توجه به این‌که امروز جمعه (بیست و چهارم اردیبهشت‌ماه) روز تعطیلی کارمندان و دانش‌آموزان و اکثر دانشجویان است، آن‌ها از این فرصت برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران استفاده کردند.

هم‌چنین بسیاری از شهروندان تهرانی که برای زیارت اهل قبور به بهشت‌زهرا (س) تهران می‌آیند، به دلیل مجاورت با محل نمایشگاه کتاب برای بازدید از نمایشگاه و تهیه کتاب‌های مورد نیاز‌شان به شهر آفتاب می‌آیند. بر اساس این گزارش، تمدید مهلت دریافت بُن‌کارت‌ها و هم‌چنین زمان اندک باقی‌مانده به پایان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از دیگر دلایل حضور چشمگیر و گسترده‌ی مردم به شهر آفتاب در نهمین روز نمایشگاه کتاب تهران است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار "فردا برای برای خواندن دیر است..." از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.