به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، امیرمسعود شهرام نیا درباره نرم افزار اختصاصی نمایشگاه کتاب تهران گفت: این نرم افزار قابل استفاده برای تمام رده‌های سنی است.

وی افزود: مجموعه اطلاعات، آمار، نقشه‌ها و فضاهای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بر روی این نرم افزار موجود است و استفاده کنندگان می‌توانند با استفاده از آن، فضاهای مدنظر خود را به راحتی پیدا کنند.

شهرام نیا در ادامه گفت: ایده‌های نو که منطبق با کارکرد نمایشگاه بین المللی کتابی تهران بوده است، با قدرت تجاری سازی و تولید بر روی این نرم افزار نصب شده است.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به ویژگی‌های این نرم افزار موبایل گفت: اپیلیکیش در نظر گرفته شده فهرست تمام کتاب‌های موجود در نمایشگاه، سالن‌ها و غرفه‌ها را در بر دارد. این نرم افزار به زودی بر روی سایت نمایشگاه کتاب تهران بارگذاری خواهد شد و بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور، این نرم افزار را بر روی موبایل خود نصب کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

ساخت انیمیشن مسیرهای دسترسی نمایشگاه کتاب برای بازدیدکنندگان

مدیرکمیته روابط عمومی و تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ساخت انیمیشن به منظور نمایش مسیرهای دسترسی بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب خبر داد.

محمدحسین متولی درباره طراحی پوستر نمایشگاه کتاب تهران گفت: امسال تلاش شده است تا پوسترهای نمایشگاه کتاب متناسب با شعار نمایشگاه باشد و تاکنون چندین طرح آماده شده است.

وی ادامه داد: پوسترهای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شامل دو پوستر اصلی و فرعی است که با محتوای ترویج کتابخوانی و حضور مردم در نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب نصب می‌شوند.

متولی از نصب تابلوهای جانمایی در شهرآفتاب خبر داد و گفت: هم اکنون این تابلوها در حال نصب است و درصدد ساخت انیمیشن به منظور نمایش مسیرهای دسترسی بازدیدکنندگان در شهر آفتاب هستیم.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.