سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: چگونه می‌توان با بهره‌مندی از عقلانیت و فرهنگ و دانش، جاده‌ توسعه را پیمود؟ در چه زمینه‌هایی باید بیشتر سرمایه‌گذاری کرد و شرایط اجتماعی و اقتصادی مناسب را فراهم کرد تا به توسعه‌ی پایدار رسید؟ امروز باید تمامی متفکران و صاحب‌نظران و دانشگاهیان و علاقه‌مندان به تعالی معنوی و مادی ایران اسلامی، تلاش‌های جدی در این حوزه را سرلوحه‌ی کارها‌ی خود قرار دهند. شهر کتاب در حوزه‌ی فرهنگ و اندیشه، تلاش‌های فراوانی را تاکنون انجام داده است و قرار است که از سال جاری، فعالیت‌های بیشتری را در امر توسعه‌ فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی جامعه‌ی ایرانی طراحی و انجام دهد.

بدین منظور نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه پنجم اسفند ساعت ۱۶:۳۰ به معرفی بهترین کتاب سال ۱۳۹۲ در زمینه‌ توسعه اختصاص دارد که در مرکز فرهنگی شهر کتاب با حضور متفکران و صاحب‌نظران برگزار می‌شود و استادان بایزید مردوخی، محسن رنانی، علی میرزایی و مهدی فیروزان درباره‌ی کتاب‌ سال توسعه سخن می‌گویند.

این نشست با همکاری مجله‌ نگاه نو برگزار می‌شود و در این مراسم، جایزه‌ مهتاب میرزایی نیز به برگزیدگان این جایزه در سال جاری اهدا می‌شود.

از علاقه‌مندان دعوت می‌شود که برای حضور در این نشست به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند. ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

انتهای پیام/