به گزارش هنر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، در این برنامه که عصر روز یکشنبه 15 تیرماه در برج میلاد برگزار خواهد شد، علاوه بر ناصر فیض و سعید بیابانکی، طنزپردازان دیگری چون همایون حسینیان، مهدی استاداحمد، صابر قدیمی، سعید طلایی، روح‌الله احمدی و شروین سلیمانی به شعرخوانی خواهند پرداخت. اجرای این برنامه نیز برعهده علیرضا بهرامی خواهد بود.

بنا بر این گزارش، برج میلاد تهران اعلام کرده که در ادامه برنامه‌های فرهنگی و ادبی خود، از تابستان امسال با برگزاری نشست‌های شعر، طنز و ترانه‌خوانی، شهروندان تهرانی را به ضیافت "یک فنجان شعر" دعوت می‌کند.

طبق اعلام، در برخی از این نشست‌ها، به‌ویژه شب‌های شعر طنز، قرار است به موضوع‌هایی چون تهران و تهرانگردی، حقوق و مصائب شهروندی، خلق و خوی شهرنشینی، برج میلاد و سایر نمادهای تهران در کنار موضوعات اجتماعی پرداخته شود.

این شب‌های شعر که در فصل تابستان با عنوان «یک فنجان شعر» برگزار خواهد شد، متشکل از سه دوره است؛ بدین ترتیب که در پانزدهم تیر، مرداد و شهریور برگزار می‌شود و هر شب میزبان شاعران و طنزپردازان خواهد بود. برنامه تیرماه به‌دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان در ساعت 19 برگزار می‌شود و این برنامه به سفره افطار منتهی خواهد شد.

انتهای پیام/