به گزارش هنرآنلاین، احمدرضا احمدی شاعر در قالب یکی از برنامه‌های جشنواره تابستانی انتشارات ثالث در فروشگاه این انتشارات به دیدار و گفت وگو با مخاطبانش خواهد پرداخت. قرار است در این جشنواره که مدت زمان برگزاری آن از 15 تا 30 شهریور است، چهره‌هایی چون احمدرضا احمدی و مسعود کیمیایی حضور داشته باشند که زمان حضور احمدی در این جشنواره مشخص شده است.

بر این اساس احمدرضا احمدی صبح روز شنبه از ساعت 10 در فروشگاه انتشارات ثالث واقع در خیابان کریم خان زند حاضر می شود و با مخاطبانش به گفت وگو می نشیند.

احمدرضا احمدی متولد سال 1319 در کرمان است و برنده جایزه‌هایی چون جایزه شعر بیژن جلالی و هانس کریستین اندرسن است. او از سال 1349 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مشغول به کار شد و یکی از حوزه‌های مهم فعالیتش، شعر کودکان است که در این زمینه کتاب‌هایی چون "باز هم نوشتم صبح، صبح شد"، "در باغچه عروس و داماد روییده بود"، "روزهای آخر پاییز بود" و "من حرفی دارم که فقط شما بچه‌ها باور می‌کنید" را راونه بازار نشر کرده است.

احمدی علاوه بر تولید آثار مکتوب و منثور، در زمینه فیلم و موسیقی هم فعالیت‌هایی داشته است.این شاعر و نویسنده، پیش از این در گفت وگو با هنرآنلاین گفته بود که از دو سال پیش تاکنون بیشتر وقتش صرف نوشتن نمایشنامه می شود.