سرویس سینمایی هنرآنلاین: این بازیگر در نامه‌ خود نوشت: "پذیرش سمت مشاور دبیر جشنواره‌ی سی‌وچهارم فیلم فجر در خلال مشغله کاری‌ام، صرفاً به این دلیل بود که تصور می‌کردم در این دوره، وجود نگاهی نو و اندیشه‌ای تازه موجب عدم تکرار اشتباهات گذشته و رفع نواقص دوره‌های قبل خواهد شد. چرا که در دوره‌های پیشین، وجود نواقص و اشتباهات بود که آن مهم را از ذات جشنواره بودنِ خود دور کرده و عملاً آوردگاه حواشی بعضاً تاسف‌بار نموده بود.

اما متاسفانه، موضع‌گیری دبیر جشنواره سی‌وچهارم فیلم فجر در قبال فیلم "آشغال‌های دوست داشتنی" و اطلاق اصطلاحِ "معضل" به این اثر که با مجوز قانونی وزارت محترم ارشاد ساخته شده و طی چند دوره گذشته در محاق بدبینی و سیاه‌نگری قرار گرفته، امری قابل تأمل بوده و نشانگر بطلان تصورات پیشین بنده است. این در حالی است که تهیه‌کننده و کارگردان فیلم، آقای محسن امیریوسفی صبورانه و بدون ایجاد حواشی، طی سه سال اخیر به لحاظ روحی، مادی و معنوی، فشار و خسارات زیادی را متحمل شده است.

اینجانب سید شهاب‌الدین حسینی به عنوان بازیگر فیلم مذکور در جهت کاهش معضلات دبیر محترم جشنواره فیلم فجر، بدین وسیله از سمت مشاور جشنواره سی‌وچهارم اعلام انصراف و کناره‌گیری می‌نمایم.

امید که یگانه یار متعال، دل‌های ما را به نور مهربانی و امید روشن گرداند.

با احترام سید شهاب‌الدین حسینی"

انتهای پیام/