سرویس موسیقی هنرآنلاین: سیروان سه‌شنبه‌شب 27 بهمن‌ماه در اجرایی مهیج و بسیار زیبا در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان هواداران پروپاقرصش شد.

سیروان در حالی برای اجرای کنسرت پای به سالن میلاد گذاشت که حضور او در لیست خوانندگان جشنواره موسیقی پاپ با حواشی مختلفی همراه بود. کنسرت دوم سیروان در هفتمین روز از جشنواره در حالی آغاز شد که این خواننده محبوب با لباسی غیر رسمی به روی صحنه آمد و در بدو ورودش آهنگ خاطره‌انگیز "تو خیال کردی بری" که از نخستین کارهایش است را خواند و سپس به مهمانان خود خوشامدگویی گفت. سیروان با صدای بلند هوادارانش را به تشویق فراوان تحریک کرد و آنجا بود که می‌شد حدس زد او کار شاد و پرشور "آره" را برای خواندن آماده کرده است. در حالی که همچنان هواداران سیروان در حال ورود به سالن بودند، سیروان به خاطر اینکه برنامه‌اش زودتر آغاز شده و عده‌ای اجراهای اول او را از دست داده‌اند، از مخاطبانش عذرخواهی کرد.

تیتراژ سریال "ساختمان پزشکان" قطعه بعدی بود که گروه سیروان آن را نواختند. این قطعه "من عاشقت شدم" نام دارد و در میان هواداران سیروان محبوبیت بالایی دارد. قطعه "کجایی تو" آهنگ بعدی سیروان در این کنسرت بود که اجرای آن با پخش کلیپ این اثر در مانیتور سالن میلاد همراه بود. پس از آن یک اثر محبوب دیگر به نام "بارون پاییزی" توسط سیروان اجرا شد که ترجیع‌بند آن با صدای بلند مخاطبان، چندین بار تکرار شد. اما اجرای قطعه "به همین زودی"، فضایی بسیار رمانتیک و احساسی را به سالن میلاد آورد و باعث جاری شدن اشک‌های تعدادی از هواداران سیروان در حین اجرای او شد.

قطعات "آگه تو مال من نیستی"، "بازم بتاب" و "نه نرو" دیگر آثار مهیج خسروی بودند که در طول اجرای این سه اثر نیز نقش طرفداران در همخوانی با خواننده محبوبشان بسیار به چشم می‌آمد. با پایان یافتن قطعه "نه نرو"، سیروان خسروی به حاضرین در سالن میلاد گفت مدتی است که سرما خورده و این مسئله باعث خش‌دار شدن صدایش شده است. این مشکلی است که اعصاب سیروان را به هم می‌زند. البته سیروان بر این مطلب اشاره کرد که مخاطب این صحبت‌هایش، کسانی هستند که برای اولین بار به کنسرت او آمده‌اند. سیروان در پایان این صحبت‌ها، از صدابردار برنامه‌اش به خاطر کیفیت صدایی که از کنسرت او ارائه می‌دهد، تشکر کرد.

دیگر اثری که سیروان در این کنسرت خواند، قطعه معروف "دوست دارم" بود که در پایان آن، سیروان اعضای گروهش را به تمامی حاضرین در سالن معرفی کرد. اعضای ارکستر سیروان برای این اجرا متشکل از امیر دانایی (گیتار الکتریک)، نریمان نائمی (ساکسیفون)، مجید پروریان (گیتار باس)، علیرضا ثنایی (گیتار آکوستیک)، یاشا حکمی (کیبورد) و علی طاهایی (درامز) بودند که با معرفی نام هر کدام آن‌ها توسط سیروان، موج بسیار زیبایی از تشویق‌های هواداران بر سالن اجرا طنین‌انداز می‌شد.

"یه روز میای" و "دلم گرفته" از دیگر آثار اجراشده توسط سیروان بودند در حالی که در این میان قطعه "خاطرات تو" نیز هماهنگ با ویدئوی آن بر روی مانیتور، اجرا شد. آخرین و پرشورترین قطعه این کنسرت هم، اثر "دوست دارم زندگی رو" بود که در حین اجرای آن، کمتر کسی در سالن میلاد پیدا می‌شد که این اثر را زمزمه نکند و یا با حرکات پرشور، حسش را نسبت به این قطعه اکتیو نشان ندهد. با خواندن آخرین اثر، دومین اجرای سیروان در سه‌شنبه‌شب نیز به پایان رسید تا سیروان با این کنسرت کم نقص، مملو از مخاطب و پرشور، نام خود را در لیست برترین اجراهای سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر قرار دهد.

مینا آتشی