به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، این نمایشگاه با برگزاری ورک شاپ ۱۹ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران آغاز می‌شود.

در نمایشگاه پیامبر مهربانی، آثار تصویرسازی، مجسمه، نگارگری و نقاشی به نمایش گذاشته می‌شود و ۲۴ اثر از ۲۴ هنرمند ارائه می‌شود.

آثار مجسمه نادر قشقایی، قدرت الله عاقلی، مرضیه محجوبیان، کامبیز هورسان، نسرین زندی روان و محمد کردی، آثار نگارگری یوسف حسینی و مینا صدری، آثار نقاشی مرتضی اسدی و مرتضی افشاری و ۱۴ اثر تصویرسازی از حسن عامه کن، سیدحسام الدین طباطبایی، لیدا طاهری، محمدحسین صلواتیان، عاطفه ملکی جو، پژمان رحیمی‌زاده، پیمان رحیمی‌زاده، نسیم خواجوی، مهدی صفایی نیا، میترا عبدالهی، منصوره محمدی، سیدمیثم موسوی و مرتضی یزدانی در این نمایشگاه حضور دارند.

همچنین ورک شاپ نقاشی گروهی با موضوع پیامبر مهربانی و اجرای پرفورمنس توسط کیوان کهریزی از برنامه‌های بخش پیامبر مهربانی هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر است و در این نمایشگاه از سایت کمپین هنرمندان تجسمی برای احترام به ساحت انبیای الهی و نفی خشونت و افراطی‌گری رونمایی می‌شود.

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با همکاری انجمن‌ها و نهادهای هنری در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، سفال، عکاسی، تصویرسازی، پوس‌تر و کاریکاتور از ۱۴ بهمن ماه آغاز شده است.

نمایشگاه بخش انقلاب و ایثار و شهادت نیز از برنامه‌های هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر است که با ۲۲ عکس انقلاب، ۳۰ نقاشی انقلاب و ۳۷ اثر نقاشی و تصویرگری با موضوع ایثار و شهادت در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار شده است.

انتهای پیام/