به گزارش هنرآنلاین : به نقل از روابط عمومی این برنامه علی زندوکیلی در تاریخ ۵ و ۶ اسفندماه سال جاری برای نخستین بار به تهیه کنندگی سپهر صاحبی در تهران و تالار وحدت به صورت انفرادی و با همراهی ارکسترش و هنرمندی سامان احتشامی، روی صحنه خواهد رفت و دو روز پس از آغاز بلیت فروشی این کنسرت، حدود نیمی از بلیت‌های این برنامه به فروش رسیده است.

این در حالی است که این خواننده در تاریخ ۲۴ بهمن ماه در تالار حافظه شیراز و در قالب افتتاحیه جشنواره موسیقی فجر در شیراز، به تهیه کنندگی محسن خباز (شرکت شهر آفتاب)، کنسرت نخست این فستیوال را در زادگاه‌اش شیراز روی صحنه خواهد برد و استقبال جالبی نیز از این برنامه از سوی دوستداران موسیقی به عمل آمده است.

علی زندوکیلی در این باره گفت: به هر حال همیشه اجراهای اول انرژی خوبی برای یک خواننده است و من هم انرژی بالایی برای نخستین کنسرتم دارم.

او در ادامه افزود: امیدوارم این انرژی و حس خوب را بتوانم به سالن منتقل کنم و قطعا انرژی خوبی هم از حاضرین دریافت کنم تا برنامه‌ای در خور توجه را بتوانم ارائه کنم.

بلیت فروشی تهران این کنسرت از طریق سایت "تیوال" از ظهر دیروز آغازشده است و علاقمندان می‌توانند جهت تهیه بلیت از طریق این سایت اقدام به رزرو بلیت این برنامه نمایند.

انتهای پیام/