به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بامیلو، پوشاک اسلامی که شامل مجموعه‌ای گسترده از پوشاک چون شلوار ، مانتوهای خنک و متناسب با معیارهای اسلامی، تونیک و پیراهن و انواع شال و روسری‌ متناسب با فصل تابستان را برای خریداران اینترنتی ایرانی تدارک دیده‌است.

معرفی این کالاها به بانوان ایرانی کمک می‌کند تا با رویکرد تازه‌ای به پوشاک اسلامی نگاه کنند و از طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی که در این لباس‌ها استفاده شده است بهره ببرند.

خوش‌پوشی مساله‌ای است همه زنان جهان از جمله زنان مسلمان به آن توجه دارند و مد اسلامی راه و روشی است که به زنان مسلمان آراستگی در کنار حفظ حجاب در فضای عمومی را ارائه می‌کند.

فروشگاه اینترنتی بامیلو با توجهی که به فرهنگ ایرانی و اسلامی دارد سعی کرده است بر اساس علاقه مخاطبان مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی را برای انواع سلیقه‌ها تأمین کند.

به گفته مدیر گروه مد و پوشاک بامیلو، بر اساس بررسی‌های انجام شده واژه‌هایی چون لباس اسلامی، مانتوی بلند، مانتوی گشاد، شلوار گشاد از سوی کاربران ایرانی بارها در سایت بامیلو جستجو شده است که این نشان دهنده علاقه بانوان ایرانی برای پوشیدن لباس‌هایی متناسب با معیارهای اسلامی است.

جالب است بدانید توجه به مد و پوشاک بانوان مسلمان بسیاری از برندهای مطرح بین‌المللی را نیز به ارائه مجموعه‌های خاص برای بانوان مسلمان ترغیب کرده است. برند دلچه گابانا درپاییز و زمستان 2016 کلکسیونی را با نام عبا ارائه کرد که مجموعه موفق و الهام بخشی برای معرفی و طراحی پوشاک اسلامی در کشورهای دیگر ایجاد کرد.

مجموعه پوشاک اسلامی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان در سایت بامیلو ارائه خواهد شد.