گروه مد و لباس هنرآنلاین؛ شک نکنید که هر فصلی رنگ و بوی خودش را دارد و البته حس و حال خودش را. برای درک این حس و حال هم باید با رنگ های فصل هماهنگ شوید این را به شما گفتیم تا یادتان باشد در لباس های بهاری تان سراغ رنگ های روشن بروید؛رنگ هایی که شاید در نگاه اول سرد و حتی بی روح به نظر بیایند اما وقتی آنها را با مهارت کنار هم می نشانید تازه گرما و حس و حال پنهان در آنها را درک می کنید.

ما هم خیال داریم یک ترکیب رنگ روشن را به شما پیشنهاد کنیم؛ ترکیبی از رنگ های روشنی که شاید تا به حال به کنار هم نشاندن آنها فکر هم نکرده بودید.

کت و شلوار بهاری

ما الگوی رنگ های روشن را روی یک دست کت و شلوار پیاده کرده ایم. ویژگی اصلی این کت و شلوار هم جدا از جزئیاتی که هر کدام از شما با توجه به شناختی که از سلیقه و اندام خود دارید برای مدل آن در نظر می گیرید،ترکیب رنگ متفاوت و البته بهاری اش است.در حقیقت ما انتخاب مدل را گذاشته ایم بر عهده خودتان تا همان چیزی را انتخاب کنید که با روحیات تان جور درمی آید اما تا دلتان بخواهد در مورد انتخاب رنگ نظر داده ایم. حالا اگر شما هم با ترکیب رنگ پیشنهادی ما موافق بودید می توانید این الگو را روی لباس های دیگرتان هم پیاده کنید مثلا کت و دامن یا حتی بلوز و شلوار.

آبی از نوع آسمانی

تاثیر ناخودآگاه رنگ آبی حس اعتمادی است که در نگاه بیننده ایجاد می کند.

کت پیشنهادی ما یک کت ساده ترجیحا با یقه ای که اصطلاحا انگلیسی نام دارد است و در مورد تک دکمه یا دو دکمه بودن کت هم مختارید.فقط کافی است این نکته را بدانید که کت های تک دکمه یقه کشیده تری دارند بنابراین بالاتنه شما را کشیده تر نشان می دهند.اتفاق مهم در مورد کتی که انتخاب می کنید رنگی است که برای آن در نظر می گیرید.رنگ بهاری پیشنهادی ما یک کت آبی البته از نوع آبی آسمانی است عجله نکنید این رنگ برخلاف ظاهر سردش بسیار تاثیرگذار است.آبی آسمانی نه تنها ظاهری آرام به شما می دهد بلکه دیگران را وامی دارد با احترام خاصی با شما رفتار کنند.

زرد اما از نوع کم رنگ اش

اما رنگ پیشنهادی برای شلوار؛در این ترکیب باید سراغ رنگ زرد بروید؛بله زرد البته تا جایی که می توانید باید سراغ تونالیته ای روشن از این رنگ گرم بروید.رنگ زرد به تنهایی رنگ آرامی نیست ولی وقتی آن را با آبی آسمانی ترکیب می کنید همه چیز به تعادل می رسد.

سبز،آن هم روشن

شادابی و تازگی حسی است که رنگ سبز در شما ایجاد می کند.

حالا نوبت کیف است.رنگ پیشنهادی ما برای کیفی که در این ترکیب انتخاب می کنید یک رنگ با حال و هوای کاملا بهاری است.

رنگ سبز البته آن هم از نوع روشن،این یکی از خاصیت های ذاتی رنگ سبز است که وقتی با زرد هماهنگ می شود حس سرزندگی و نشاط بیشتری را ایجاد می کند.به همین دلیل هم ما در این ترکیب رنگ سبز آن هم از نوع روشنش را به شما پیشنهاد دادیم.

آرامش و تعادل کفشی

حالا به یک کفش نیاز دارید.در این ترکیب، رنگی که برای شما در نظر داریم یک رنگ کاملا تابستانی است.به هر حال بد نیست که رد پای تابستان هم از همین حالا کم و بیش در ظاهر شما پیدا شود.

یک رنگ خنثی که با هر ترکیبی جور درمی آید؛ بله درست حدس زدید، سفید "رنگ سفید نشانه بارز آرامش و در عین حال تعادل است".

منبع:مجله زندگی ایده آل

انتهای پیام/62