گروه مد و لباس هنرآنلاین؛ اینکه می گویند بعضی چیزها لازم هستند و بعضی چیزها کافی را شنیده اید؟ این گزارش قرار است راجع به چیزهایی باشد که داشتن آنها برای شما لازم است. چیزهایی که هم ظاهرتان را زیباتر نشان می دهند و هم از سلامت شما مراقبت می کنند.حالا که فصل تابستان در دوقدمی ما ایستاده و دارد آماده می شود تا گرما و آفتاب تندش را توی صورت مان بزند،با بخش ظاهر آراسته این شماره همراه باشید تا مانع از تابستان زدگی شوید.

کفش‌های عروسکی ضد گرما

ماجرای پای شما قلب دوم شماست را که می دانید؟ اما برای محافظت از این قلب دوم در این فصل گرم چه کار کنیم؟ اولین گزینه این است که تا جایی که می توانید سراغ کفش های کتانی یا کفش های چرمی نروید.اگر راه دیگری ندارید بهتر است کتانی هایی تهیه کنید که هوا داخل آنها گردش داشته باشد وانتخاب جوراب نخی هم درست به اندازه یک کتانی استاندارد اهمیت دارد.

گزینه دوم تهیه کفش عروسکی یا صندل است.این کفش ها مانع از تعریق می شوند.اما در هر صورت از شست وشوی پاهای تان بعد از درآوردن کفش ها غفلت نکنید.تعریق زیاد می تواند باعث ایجاد عفونت های قارچی شود.نکته ای که درمورد این کفش ها باید به خاطر داشته باشید نوع پاشنه آنها است.

اغلب صندل ها یا کفش های عروسکی پاشنه هایی کاملا تخت دارند که فشار زیادی به کمر خانم ها وارد می کند و بیشتر باعث کمر درد یا درد ناحیه پاشنه پا می شوند.از همین ابتدای فصل که نیت خرید کرده اید به خودتان قول بدهید هرقدر هم کفشی که پسندیده اید زیبا بود در صورت غیراستاندارد بودن دورش را خط خواهید کشید. درضمن می توانید از کفش های جیر و پارچه ای به جای مدل ورنی استفاده کنید.

لباس ارگانیک:

طبیعت در طبیعت!

تا قبل از این خیلی وقت ها پیشنهاد می دادیم لباس های نخی و کتان بپوشید. دلیل این پیشنهاد هم این بود که این لباس ها مانع تعرق شدید می شوند و جلوی اکسیژن رسانی به پوست را نمی گیرند.هنوز هم سر این حرف مان هستیم.از هر جهتی که نگاه کنید لباس های نخی و کتانی برای فصل گرم بهترین گزینه های ممکن محسوب می شوند. این بار اما می خواهیم محصولات تازه ای به شما معرفی کنیم که سالم تر و طبیعی تر از قبل هستند.

لباس های ارگانیک،محصولات ارگانیک همان هایی هستند که بدون استفاده از کودهای شیمیایی تهیه شده اند.پارچه های ارگانیک هم همین طور هستند. یعنی نه تنها به صورت طبیعی نخی و خنک هستند بلکه می توانید مطمئن باشید این طبیعی بودن با استفاده از مواد طبیعی به دست آمده است. سعی کنید برای ساعاتی که بیرون از خانه هستید از مانتو، شلوار و شال نخی خنک استفاده کنید.

رنگ ها هرچه روشن تر باشند بیشتر مانع از حس کردن گرما خواهند شد.امسال رنگ های زرد، قرمز، صورتی و بنفش مد شده اند و رنگ سبز زمردی گل سر سبد آنها است.از این رنگ ها در ظاهرتان کمک بگیرید تا خوشامدگویی کامل را برای تابستان تدارک ببینید.

گزینه بعدی کیف های پارچه ای هستند که این روزها در مغازه های فروش لوازم سنتی زیاد پیدا می شوند. بعضی از این کیف ها دو رو هستند و می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.متنوع بودن هدیه ای است که کیف های دو رو به شما خواهند داد.

یادتان باشد کیف های سنتی طرح گلیم و گبه بیشتر از پشم تهیه شده اند و برخلاف ظاهر خنک شان ایجاد گرما می کنندپس سراغ آنها نروید.

منبع:مجله سیب سبز

انتهای پیام/62