گروه مد و لباس هنرآنلاین؛ اگر شما هم مانند بسیاری از خانم ها باشید برای خرید شلوار جین استرس دارید. برای این کم کردن این استرس با ما همراه شوید.برای اینکه بتوانید در خرید جین موفق عمل کنید قوانین ما را که برگرفته از گفتار ساده " کلینتون کلی" صاحب مجموعه " what not to wear" هستند مرور کنید.

دوباره و دوباره امتحان کنید

شلوار جین آبی برای امریکایی ها مانند پای سیب است. اما اگر شما هم مانند بسیاری از خانم ها باشید برای خرید شلوار جین استرس دارید. در واقع نزدیک به هفتاد درصد مادرها می گویند که قبل از انتخاب جین مناسب چهار عدد یا بیشتر را امتحان می کنند. اما Clinton Kelly مشاور مد و لباس و صاحب امتیاز what not to wear "" ،"چه چیز را نپوشیم " می گوید که به طور میانگین خانم ها در نمایشگاه TLC بیست عدد را امتحان می کنند.

بنابراین ناچارا باید مدت زیادی به اتاق پرو رفت، اما Clinton Kelly برای ما توضیح می دهد که حداقل با این روش از دام خرید شلوار جین نامناسب و پوشیدن آن بیرون می آییم.

روی اندازه بودن شلوار تمرکز کنید نه روی سایز نوشته شده بر آن شما لیبل روی شلوار را می خوانید و می بینید که نوشته روی آن برای سایز شما مناسب است. این اطلاعات خوب است. اما باید دقت کنید که تعریف یک کمپانی از به فرض سایز کوچک با تعریف دیگری متفاوت است. و وقتی که شلوار جین را می پوشید برخی ازآنها قدری با سایز تعریف شده متفاوت هستند و برخی دیگر تفاوت بسیاری دارند.Clinton Kelly می گوید متاسفانه هیچ نمودار جهانی برای سایزها وجود ندارد که بتوان بر اساس آن کار کرد. شما ممکن است در میان یک سری شلوار جین سایز ده را بپوشید و در میان سری دیگر سایز چهارده. در این مورد نگران نباشید و به خاطر داشته باشید که خانم ها معمولا سه سایز را در جالباسی خود و در میان لباس های مختلف دارند. Clinton Kelly می گوید که وقتی در این مورد شک دارید حداقل دو سایز مختلف را با خود به اتاق پرو ببرید.

به دنبال رنگ تیره باشید

جین های تیره تر به نظر متملقانه تر و شیک تر می آیند مشاور مد می گوید:رنگ های همه کاره، کارآمدتر هستند و می توان از آن استفاده های مختلف کرد مثلا وقتی که شب برای گردش بیرون می روید و یا وقتی که می خواهید ظاهر کاری و رسمی داشته باشید قابل استفاده هستند.

متمرکز نباشید

آگاه باشید که اگر جینی با هر اثری از سفیدی بخرید، مثل لکه های و یا خط های سفید روی پاها یا زانو، آن سفیدی معمولا بر روی آن نقطه از بدن تاکید بیشتری خواهد کرد مشاور این کمپانی می گوید که اگر جین اثری از سفیدی محو و یا واضح داشته باشد آن قسمت از بدن بزرگتر به نظر می رسد و به میزان قابل توجهی نظر دیگران را روی آن قسمت متمرکز می کند.

جین خود را به همراه لباس های مناسب بپوشید

کفش و شلوار می تواننند کلاسیک باشند اما بخاطر داشته باشید که شلوار جین آبی هرگز نباید به همراه کفش بندی ورزشی سفید پوشیده شود. Clinton Kelly می گوید این اولین اشتباه در لباس پوشیدن است که من دیده ام بانوان مرتکب می شوند. این اشتباه ترین کار ممکن است چون به نظر می آید که شما آسان ترین راه را برای ترکیب کردن لباس انتخاب کرده اید و نشان می دهد که شما در لباس پوشیدن هیچ خلاقیتی به خرج نمی دهید.

انتهای پیام/62