سحر دولت آبادی طراح لباس جوان کشورمان در گفت و گو با خبرنگار سرویس مد و لباس هنرآنلاین از طرح های خود خبر داد و گفت:تا پایان هفته جاری پانزده تر روانه بازار لباس،بوتیک ها و مزون ها خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد:این طرح ها کاملا برای فصل بهار طراحی شده است و همچنین در این طرح های تابستانه رنگ های شاد و تند استفاده شده است که باعث شادابی فرد و آرامش آن در این فصل گرم اما زیبا خواهد شد.

دولت آبادی با اشاره به تعداد اعضای گروه طراحی لباس هایش بیان کرد:این گروه بدون در نظر گرفتن خودم از سه نفر تشکیل شده است یک طراح لباس،یک طراح دوخت و همچنین یک روانشناس.

این هنرمند جوان افزود:این روزها گویا بودن یک روانشناس در میان طراحان لباس و نظر دادن وی حائز اهمیت است و گروه ما نیز از سایر گروه های طراحی لباس مستثنی نیست.

وی همچنین عنوان کرد:در این طرح های خلق شده سعی کرده ایم تمام رنگ های موجود را مورد استفاده قرار بدهیم و به کمک بابک مقدری از روانشناسی رنگ ها نیز استفاده مفید شود.

او در پایان مطرح کرد:مانتو های طراحی شده را با توجه به آب و هوای موجود این فصل طراحی کرده ایم و صد درصد از پارچه نخ تشکیل داده است.

انتهای پیام/62