به گزارش خبرنگار موسیقی هنرآنلاین ، در بیست‌و‌نهمین جشنواره موسیقی فجر گروه‌های موسیقی پاپ در بخش جنبی به اجرای برنامه می‌پردازند که 11 گروه در این بخش از جشنواره 29 هنرنمایی خواهند کرد.

رضا صادقی، بهنام صفوی، شهرام شکوهی، رضا یزدانی، گروه سون، سیروان خسروی، محسن یگانه، علی عبدالمالکی، محمد علیزاده، حمید عسگری، مازیار فلاحی گروه‌های شرکت‌کننده در بخش موسیقی پاپ هستند.

گفتنی است گروه‌های شرکت‌کننده در بخش موسیقی پاپ بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر در سالن همایش‌های برج میلاد آثار خود را اجرا خواهند کرد.

همچنین قرار است سه خواننده پاپ آثار جدیدی را برای مخاطبان اجرا کنند. آلبوم های جدید شهرام شکوهی، حمید عسگری و رضا یزدانی که به تازگی منتشر شده‌اند برای اولین بار در بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر اجرا می‌شود.

حمید عسگری در جشنواره موسیقی فجر از "خوشبختی" می‌گوید

حمید عسگری در جشنواره موسیقی فجر قطعاتی از آلبوم جدید خود "خوشبختی" را برای مخاطبان اجرا می‌کند.

حمید عسگری 30 بهمن‌ماه سال جاری ساعت 18:15 در برج میلاد و در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازد که قرار است در این کنسرت قطعاتی از آلبوم جدید خود با عنوان "خوشبختی" را برای مخاطبان اجرا کند.

آلبوم "خوشبختی" با صدای حمید عسگری که به تازگی از سوی آوای هنر منتشر شده توسط این خواننده پاپ آهنگسازی شده است. همچنین حمید عسگری، علی بحرینی، امیر بذرافشان، زهره زمانی ترانه سرایان این اثر موسیقایی هستند.

فیروز ویسانلو (گیتار کلاسیک و آکوستیک)، پیام طونی (ویُلُن سُلو و ارکستر)، همایون نصیری (پرکاشن)، هومن نامداری (ساکسفون آلتو و سوپرانو)، شهاب اکبری، پوریا حیدری، کوشان حداد و محمد مجرلو (کیبورد و سینتی‌سایزر) از اعضا و نوازندگان این گروه هستند.

این اثر شامل 12 قطعه است که نام قطعات آن خیلی دوست دارم، خداحافظ عشق من، هوای گریه، بزن بارون، خوشبختب، تقاص، آهنگی که دوست داشتی، روزگار، بگو دوسم داری، سوظن، عشق یه طرفه، خیلی دوست دارم است، همچنین قطعه خیلی دوست دارم بی‌کلام است.

رضا یزدانی در جشنواره موسیقی از ˝ساعتا خوابن˝ می‌گوید

همچنین رضا یزدانی در جشنواره موسیقی فجر قطعاتی از آلبوم جدید خود را برای مخاطبان اجرا می‌کند.

رضا یزدانی 25 بهمن ماه سال جاری ساعت 21:30 در برج میلاد و در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازد که قرار است در این کنسرت قطعاتی از آلبوم جدید خود با عنوان "ساعتا خوابن" را برای مخاطبان اجرا کند.

آلبوم "ساعتا خوابن" با صدای رضا یزدانی که به تازگی از سوی تصویرگستر پاسارگاد روانه بازار موسیقی شده است توسط رضا یزدانی، میلاد عدل و بهروز پایگان آهنگسازی شده است.

همچنین تنظیم قطعات به عهده میلاد عدل، آرش زمانیان، رضا یزدانی، بهروز پایگان، محمد خرمی نژاد بوده است و اشعار از مهدی ایوبی، رضا یزدانی، هانیه ترکمان، علیرضا باران، احسان گودرزی، سروش دادخواه، هومن حسن پور، محمدعلی بهمنی، حسن علیشیری، ساعده امجدی است.

این اثر موسیقایی شامل 14 قطعه است و نام قطعات آن نقش اول، بی منطق، مهتاب تو فانوس، هذیون، عشق پست مدرن، هنوز دلم واسه تو تنگ می شه، یخبندونانی قطبی چشمات، قبولم نمی کندف تهران گردی، نوستالژی، تحویل سال، کسی از ما جهان آرا نمی شه، قوی سیاه، دیوونه است.

در این آلبوم میلاد عدل، مازیار احمدپور (گیتار الکتریک،آکوستیک)، آرش زمانیان(گیتارباس)، بهروز پایگان (کیبورد،پیانو)، شهروز بردوده (کیبورد)، محمد خرمی نژاد (درامز)، کاویان رجبی (گیتار فلامینکو)، ایمان جعفری (کلارینت)، جابر اطاعتی (آکاردئون)، میثم مروستی (ویولن) از اعضا و نوازندگان این گروه هستند.

شهرام شکوهی از "کولی عشق" می‌گوید

خواننده دیگری که آلبوم جدیدش به تازگی منتشر شده است و قرار است قطعاتی از این اثر جدید را در بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر برای مخاطبان اجرا کند، شهرام شکوهی است.

شهرام شکوهی 25 بهمن ماه سال جاری ساعت 18:15 در برج میلاد و در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازد که قرار است در این کنسرت قطعاتی از آلبوم جدید خود با عنوان "کولی عشق" را برای مخاطبان اجرا کند.

آلبوم "کولی عشق" با صدای شهرام شکوهی به تازگی از سوی نغمه هفت اقلیم و هنر اول روانه بازار موسیقی شده است.

آهنگسازی قطعات به عهده شهرام شکوهی و میلاد ترابی بوده است و میلاد ترابی، حسین کاشانیان، گرشا رضایی تنظیم کننده قطعات این آلبوم هستند.

در این آلبوم حسین کاشانیان (گیتار اسپانیش)، گرشا رضایی (گیتار بیس)، رضا تاجبخش (پیانو)، میثم مروستی (ویولن) و... از اعضا و نوازندگان این گروه هستند.

این اثر موسیقایی شامل 12 قطعه است و نام بعضی از قطعات آن انگیزه، توبه شکستم، بخند می‌خوامت، جان خسته، شب و بارون و.... است.

پایان پیام/46