به گزارش خبرنگار موسیقی هنرآنلاین ، محسن یگانه 28 بهمن‌ماه سال جاری در دو سانس 18:15 و 21:30 در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر و در سالن همایش‌های برج میلاد به صحنه می‌رود.

در این کنسرت محسن یگانه قطعاتی از آلبوم "حباب" را برای مخاطبان اجرا می‌کند، همچنین یک ریمیکس شاد و قطعاتی از آلبوم‌های قدیمی این خواننده پاپ که مخاطبان با آن خاطره دارند اجرا خواهد شد.

همچنین در این کنسرت مانند اجراهای قبلی فیروز ویسانلو، حسن فراهانی، مهران سراجیان، رامین زواری، پیام طونی، سروش اسدی، مجتبی شکاری و... با محسن یگانه به صحنه می‌روند و علی ثابت رهبری ارکستر را بر عهده دارد.

گفتنی است، "حباب" آخرین آلبوم محسن یگانه است که پیش از این آلبوم‌های "رگ خواب"، "آخه دل من"، "نفس‌های بی‌هدف" و... از این خواننده پاپ منتشر شده است.

همچنین مازیار فلاحی 30 بهمن ماه سال جاری ساعت 21:30 در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر و در سالن همایش های برج میلاد به دیدار دوستداران خود می‌رود.

در این کنسرت 19 قطعه توسط این خواننده پاپ اجرا می‌شود که نام بعضی از قطعات؛ دلم گرفته، دوستت دارم، عمق احساس و فرض محال است. همچنین قرار است قطعاتی از آلبوم جدید این خواننده با عنوان "لعنت به من" برای مخاطبان اجرا شود.

در این کنسرت قطعات با تنظیم‌های جدید اجرا خواهد شد. ضمن اینکه در میان این قطعات، قطعاتی از آلبوم‌های قبلی این خواننده پاپ نیز اجرا می شود.

گفتنی است، چندی پیش آلبوم جدید مازیار فلاحی با عنوان "لعنت به من" از سوی موسسه آوای فروهر منتشر شد. این آلبوم دارای ۱۴ قطعه است، اشعار آن از مازیار فلاحی است و تنظیم قطعات نیز بر عهده فلاحی و امیر توسلی بوده است.

انتهای پیام/