به گزارش هنرآنلاین، "وین راز سر به مهر" عنوان نمایشی است که از تاریخ دوم تا یازدهم دی ماه در پلاتو آفتاب این شهر به روی صحنه می‌رود.

این نمایش به کارگردانی رضا غریب‌زاده دریایی کاری از گروه تئاتر تارس بندرعباس است که سال گذشته نمایش "کشف برای زنده ماندن در حصار بی‌حس مرده" را به اجرا گذاشت.

غریب‌زاده درباره متن نمایش گفت: در داستان این نمایش، پدر تعزیه‌گردان عفیفه او را مأمور بازنویسی نسخه‌های قدیمی تعزیه کرده است اما عفیفه در صدد آن است که روایت نسخه‌ها را تغییر دهد و از مظلومیت انبیا دوری کند، که در این میان شخصیت‌های داستان به سراغش می‌آیند. متن این نمایش را علی رضایی نویسنده با سابقه هرمزگانی نوشته است.

این سومین اجرای عمومی تئاتر امسال در بندرعباس، بعد از نمایش "مثل آب برای شکلات" و نمایش "فروزان و فرزانه" است که در محل پلاتو آفتاب بندرعباس محقق می‌شود.

بازیگران نمایش به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از‌ عبدالرضا بلوچ‌نژاد، فاطمه عابدی‌فر، رضا غریب‌زاده دریایی، مصطفی بشکال، محمود سلیمی، محمد حمزه‌وی، طیبه زندش، شیما اکبری جسیدانی، موسی کریمی و امیر کناری‌زاده.

دیگر عوامل اجرا نیز عبارت هستند از موسیقی: امین باصره، طراح نور و پردازش: هادی علیشاه‌پور، طراح لباس: سمیه دهقانی نظام آبادی، طراح پوستر: بهزاد حبیب‌زاده بندری و عکاس: مجید جمشیدی.

این نمایش در تاریخ‌های یاد شده هر روز ساعت 19 اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/