سرویس سینمایی هنرآنلاین: ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت این روزهای خود به هنرآنلاین گفت: در حال حاضر دو فیلم "فراری" به کارگردانی علیرضا داودنژاد و "گشت ارشاد 2" به کارگردانی سعید سهیلی را آماده اکران دارم.

وی در توضیح این دو فیلم و نقشی که در آن‌ها ایفا می‌کند، بیان کرد: در فیلم "فراری" نقش گلنار دختری را دارم که از شهرستان به تهران برای گرفتن عکس با ماشینی گران‌قیمت به تهران می‌آید. گلنار برای رسیدن به هدف خود در حالی که 18 سال بیشتر ندارد با واقعیت‌های امروز روبرو می‌شود. او در این راه با راننده آژانسی همراه می‌شود که نقش این راننده آژانس را آقای محسن تنابنده بازی می‌کند. "فراری" یک فیلم اجتماعی است که نود درصد آن در تهران و بقیه در شمال جلوی دوربین رفت.

پروانه ادامه داد: فیلم "گشت ارشاد 2" هم در ادامه "گشت ارشاد" ساخته شده است. در این فصل اتفاقاتی برای سه شخصیت مرد داستان رقم می‌خورد که در طی آن با سه شخصیت زن آشنا می‌شوند. نقش یکی از این شخصیت‌ها را من بازی می‌کنم. این شش نفر باهم همراه می‌شوند و ماجراهای تازه‌ای را رقم می‌زنند.

بازیگر "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" درباره حضور در تلویزیون و پیشنهاد‌هایی که در این مدت داشته است نیز گفت: برایم سینما یا تلویزیون واقعاً تفاوتی ندارد، چرا که تلویزیون هم بیننده‌های خودش را دارد. آنچه مهم است نوع فیلمنامه و نقشی است که قرار است ایفا شود. در طی این مدت نیز پیشنهاد‌های زیادی داشتم اما به دلیل اینکه فیلمنامه خوبی به دستم نرسید، سال گذشته تمرکزم را روی درس و دانشگاه گذاشتم. فیلمنامه‌ها نیز به گونه‌ای نبودند که بخواهم از درسم بزنم.