به گزارش هنرآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صحبت از یورو و بازی پرتغال و فرانسه حتی به رامبد جوان هم که به گفته خودش اصلأ فوتبالی نیست، سرایت کرد و او شب گذشته بعد از تقدیم شادی برنامه به همه رفیق‌های باحال، از بازی پرتغالی‌هایی گفت که با وجود نبود کلیدی‌ترین بازیکنشان یعنی رونالدو با کار تیمی به معنای واقعی جام را بردند.

وی در ادامه با اشاره به هجوم عده ای به فضای مجازی مربیان و بازیکنان این تیم‌ها گفت که از بی ادبی حتی در این فضاها خجالت بکشید.

بعد از این‌ها فتحعلی اویسی به عنوان مهمان "خندوانه" به روی صحنه آمد. وی ابتدا از محل تولدش که در یکی از روستاهای پاریس بود تعریف کرد و با صحبت از سن و گذر عمر حرفش را ادامه داد.

اویسی عنوان کرد: هر چه سن آدم بالاتر می‌رود، قدر ثانیه‌ها و لحظه‌ها را بیشتر می‌فهمیم، حسی شبیه به حال کسی که در مسابقه نقره گرفته و آن ثانیه حساس را مدام درک می‌کند و در ذهنش تداعی می‌شود.

در بخش دیگری اویسی به درخواست رامبد قطعه‌ای را با همراهی حاضران خواند و پس از آن نوبت به لبخند 10 ثانیه ای و خداحافظی رسید.

پس از رفتن این مهمان آقایی از بین حاضران آمد و با لهجه کردی آهنگی را خواند و اجرا کرد.

اما حضور مهران غفوریان در بخش پایانی یکی دیگر از اتفاقاتی بود که در خلال برنامه رخ داد و مهران طی آن خاطره ای از تلاشش برای درآوردن ادای جوانمردی، در اوج قدرت و جلوی همسرش تعریف کرد. خاطره ای که در آن می‌فهمند که به جای گنجشک در هواکش هود خانه‌شان چندین خفاش زندگی می‌کنند و او به همراه همسرش جیغ زنان فرار می‌کنند و به سراغ سرایدار ساختمانشان می‌روند.

این داستان ادامه پیدا می‌کند تا اینکه ناچار مجبور می‌شوند تا با آتش نشانی تماس بگیرند و ادامه ماجرا…