سرویس سینمایی هنرآنلاین: سارا خوئینی‌ها بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که بازی‌های درخشانش را در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی از جمله "معصومیت ازدست‌رفته" همچنان به خاطر داریم، این روزها با سریال" آسپرین" به شبکه نمایش خانگی آمده است و از سوی دیگر خود را آماده می‌کند تا بار دیگر به روی صحنه برود.

خوئینی‌ها دراین‌باره به خبرنگار هنرآنلاین گفت: در حال تمرین برای اجرای نمایش "مهمانسرای دو دنیا" در شیراز هستیم. این نمایش قرار است از 12 مرداد تا 17 به مدت پنج شب در این شهر به روی صحنه برود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر این روزها سر فیلمبرداری فیلم "ماه‌گرفتگی" به کارگردانی مسعود اطیابی هستیم و تا هفته آینده کار فیلمبرداری این فیلم به پایان می‌رسد و تلاش می‌شود فیلم به جشنواره فیلم فجر برسد. داستان فیلم نیز به وقایع سال 88 مرتبط است. همچنین دو فیلم "شاباش" و" زمهریر" را هم که در گذشته کار کرده‌ام، آماده اکران دارم، ولی زمان آن هنوز مشخص نشده است.

بازیگر فیلم" نقاب" درباره حضور در تلویزیون بیان کرد: در تلویزیون هم فصل دوم سریال "بی‌قرار" به کارگردانی فلورا سام و تهیه‌کنندگی مجید اوجی را آماده پخش دارم. در این سریال نقش "سهیلا" را بازی می‌کنم و قصه در ادامه فصل اول است. مخاطبان در سری اول سریال بی‌قرار، بیننده زندگی زنی به نام رعنا بودند که پس از پنج سال از زندان آزاد و متوجه می‌شود همه زندگی خود را از دست داده است. او که می‌خواهد زندگی‌اش را از نو بسازد دنبال کودک خود که هنگام دستگیری یک ماهه بوده، می‌رود. رعنا در نتیجه جستجوهای فراوانش سرانجام به مشهد می‏‌رسد و دنبال نشانه‌ای از کودکی که اینک پنج ساله شده، می‌گردد؛ جستجویی که اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند و متوجه می‌شود فرزندش در یک خانواده پزشک زندگی می‌کند.

خوئینی‌ها همچنین درباره کم‌کاری خود در عرصه تصویر نیز عنوان کرد: من کم‌کار نیستم، متأسفانه این روزها تولیدات کم شده و این خود تبدیل به یک معضل شده است. از سوی دیگر فیلمنامه خوب هم کم داریم و به دلیل اینکه فیلمنامه خوبی به دستم نمی‌رسد ترجیح می‌دهم فعلاً کار نکنم. این مشکل تنها در سینما نیست. این روزها متأسفانه در تلویزیون هم فیلمنامه خوب و مفصلی که بخواهد ترغیبم کند نقشی را بپذیریم دیده نمی‌شود. زمانی تله‌فیلم‌های بسیاری ساخته می‌شد که بودجه اندکی صرف آن‌ها می‌شد، اما همه سر کار بودند اما نبود فیلمنامه خوب موجب شده این کارها هم از رونق بیفتند و چرخه تولیدات کاهش پیدا کند.