به گزارش هنرآنلاین ، در ویژه‌برنامه خندوانه که با روز محیط زیست نیز همزمان شده است، محیطبانان به عنوان تماشاچی حضور دارند و رضا کیانیان برای دومین بار به عنوان مهمان و فعال محیط زیست در این برنامه حضور خواهد داشت. در بخش دیگری از این برنامه جناب خان، مراسم تولد دو سالگی "خندوانه" را اجرا خواهد کرد. "خندوانه" دو سال پیش در چنین روزی روی آنتن شبکه نسیم رفت و تاکنون با بیش از 300 برنامه و دعوت از مهمانان مختلف اعم از افراد سیاسی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، توانسته مخاطبان را با خود همراه کند و در نظرسنجی‌ها به عنوان برترین برنامه سال گذشته انتخاب شود. این برنامه قرار است تا پایان سال 95 نیز ادامه داشته باشد.

همچنین همزمان با شروع ماه مبارک رمضان مسابقه "خانواده باحال" برگزار می‌شود. این مسابقه که افتتاحیه آن دوشنبه شب پخش خواهد شد، یک مسابقه هیجان‌انگیز است که افراد سرشناس اعم از هنرمند و ورزشکار به همراه خانواده‌هایشان در آن شرکت خواهند کرد.

در این مسابقه هرشب دو گروه باهم به رقابت می‌پردازند و در موقعیت‌های مختلفی قرار می‌گیرند که باید از آن عبور کنند. بعد از هر مسابقه مردم فرصت دارند تا به گروه برتر رأی دهند.

بنابراین گروهی که بیشترین رأی مردم را داشته باشد به مرحله بعد صعود خواهد کرد. از بین دوازده گروه در انتها سه گروه برتر این مسابقه برای مقام‌های اول تا سومی باهم رقابت می‌کنند. مسابقه" خانواده باحال "که با هدف تحکیم خانواده و برای ماه مبارک رمضان طراحی شده، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های اضافه شده در برنامه "خندوانه" است که می‌تواند مثل مسابقات "خنداننده برتر" و "لباهنگ"، مخاطبان را با خود همراه کند.