سرویس سینمایی هنرآنلاین: تام هنکس که تازه‌ترین فیلم او "پل جاسوس‌ها" در شش بخش نامزد جایزه اسکار شده است، در نظرسنجی وبسایت harrispollonline به عنوان محبوب‌ترین ستاره سینما در آمریکا انتخاب شد. هنکس در سال‌های 2002، 2004، 2005 و 2013 نیز این عنوان را کسب کرد.

به گزارش ورایتی، نتایج جدید با نظرسنجی از بیش از 2200 فرد بزرگسال در آمریکا در مورد بهترین بازیگران مرد یا زن آمریکا حاصل شد.

جانی دپ با دو رده ارتقاء نسبت به سال قبل، بعد از هنکس در رده دوم قرار گرفت. دپ امسال در درام جنایی "عشاء ربانی سیاه" (Black Mass) نقش جیمز "وایتی" بالجر گانگستر اهل بوستون را بازی کرد. دپ و هنکس با وجود تحسین‌های اولیه، هیچ‌کدام نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد نشدند. هر دو نامزد جایزه گلدن گلوب هم نشدند.

دنزل واشنگتن که در سال 2015 فیلمی روی پرده بزرگ نداشت و نفر اول فهرست سال گذشته بود، با دو پله کاهش در رده سوم فهرست محبوب‌ترین ستاره سینما در آمریکا قرار گرفت. بازیگر فیلم "روز آموزش" به تازگی در جوایز گلدن گلوب جایزه سسیل بی. دمیل را دریافت کرد.

جان وین ستاره فیلم‌های وسترن و هریسن فورد که نقش هان سولو را در فیلم پرفروش "جنگ‌های ستاره‌ای: نیرو بیدار می‌شود" تکرار کرد، فهرست پنج نفر اول نظرسنجی هریس را کامل کردند.

ساندرا بولاک که در سال 2015 در فیلم "مینیون‌ها" به جای یک شخصیت منفی حرف زد و در درام سیاسی "مارک ما بحران است" به نقش یک برنامه‌ریز سیاسی را ایفاء کرد، نفر ششم و اولین بازیگر زن این فهرست است. جنیفر لارنس ("عطش مبارزه: زاغ مقلد - قسمت 2" و "جوی") در جایگاه هفتم قرار دارد.