به گزارش هنرآنلاین به نقل از برنا، ویشکا آسایش بازیگر سینما، در پاسخ به اینکه انگار میل و رغبت بیشتری برای ایفا نقش در آثار کمدی در چند سال اخیر داشته‌اید، اظهار داشت: اصلاً اینگونه نیست، چرا که پس از بازی در "ورود آقایان ممنوع" رامبد جوان در "برف روی کاج‌ها" مقابل دوربین رفته‌ام. به موازات آثار کمدی در فیلم‌های ژانر اجتماعی هم ظاهر شده‌ام.

وی در رابطه با دلایل علت استمرار حضور خودش در سینما، گفت: تلاش خیلی زیادی کردم که نقش‌های تکراری را برای نپذیرم، به عنوان مثال پس از گذشت یک مقطع چند ساله که در غالب آثار تاریخی دیده می‌شدم، از برخی کلیشه‌ها فرار کردم و سعی کردم که در هیچ نقش و ژانری به ورطه تکرار گرفتار نشوم.

بازیگر "نهنگ" عنبر " در رابطه با همکار خود با رضا عطاران" در "دراکولا" اعلام کرد: از همکاری با ایشان رضایت کامل را دارم چون که وی همواره با سعه صدر با عوامل رفتار کرده و با استراتژی یا برنامه ریزی مشخص و اخلاق خوبی که دارا هست، زمینه موفقیت را در آثار خود به وجود می‌آورد.

وی در رابطه با عدم حضور "دراکولا" در بخش اصلی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، تصریح کرد: واقعاً از رخ دادن این مسئله ناراحت شدم، چرا که معتقد هستم این اثر مؤلفه یا ویژگی‌های در خور یا شان جشنواره را دارا هست یا به عبارت دیگر استحاق حضور در بزرگترین فستیوال را داشت. به هر حال جای این فیلم در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر خالی است.

در "دراکولا" لوون هفتوان، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلابلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، عباس محبوب، صادق حسنی، فروغ لسانی، فریده گل محمدی، محمدعدالت زاده، ژیلا دائی، علی مهربانی، محمود بیاتی، علی دوریش، سپیده جمالزاده و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می‌پردازند.

در این فیلم رضا عطاران، همچون دیگر ساخته‌های خود در کنار کارگردانی، به ایفای نقش هم می‌پردازد.

در خلاصه داستان "دراکولا" آمده است: (باصدای آهسته) الو...سلام قربان...خوبین... آقا منو دزدیدن... بله... نمی شناسمشون...نه خیر سرکاری چیه...من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته... 38 سال، سنمو چرا می پرسین؟...نمی دونم کجا... شما باید پیدام کنین...آقا من گوشی‌ام آیفونه... ردیاب دارد...نمی شه پیدام کرد؟...آقا اومد...من قطع می‌کنم...