به گزارش هنرآنلاین: به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری سریال "احضار" به کارگردانی رامین عباسی‌زاده که از اوایل دی ماه جاری در منطقه بوجان لواسان آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

عباسی‌زاده در نخستین تجربه کارگردانی‌اش، این سریال را بر اساس فیلمنامه‌ای با طراحی خودش جلوی دوربین برده است. در خلاصه داستان این سریال آمده: اغلب ترس‌ها با شناخت ما از بین می‌روند، اما ترس‌هایی که تا مرگت ناشناخته می‌مانند، رهایمان نمی‌کنند.

گروه تولید به تازگی وارد لوکیشنی در منطقه آبعلی شده‌اند. این لوکیشن ساختمانی متروکه است که در قصه به عنوان محلی مخوف و ترسناک معرفی می‌شود و کاراکترهای اصلی در آن گرفتار ماجراهایی مرموز می‌شوند. پس از پایان کار در این محل، گروه دوباره به لواسان و لوکیشن اصلی سریال باز خواهند گشت.

به تازگی سیامک مهماندوست تدوین سریال "احضار" را آغاز کرده است.

عباسی‌زاده پس از سال‌ها تهیه‌کنندگی در تلویزیون که حاصل آن ساخت چند سریال پرمخاطب چون "او یک فرشته بود"، "کت جادویی"، "سقوط یک فرشته"، "پریدخت"، "میلیاردر"، "شمس العماره" و... بود، در نخستین تجربه کارگردانی خود به سراغ داستانی رعب آور رفته است.

این مجموعه به عنوان نخستین سریال ژانر وحشت در شبکه نمایش خانگی و حتی تلویزیون کشورمان شناخته می‌شود و قرار است از شبکه ویدئویی توزیع شود. عباسی زاده در ساخت سریال "احضار" از نشانه‌های آشنا در این ژانر و قواعد شناخته شده آن در سینما و تلویزیون روز جهان بهره گرفته است و قرار است با تولید این سریال، چند چهره جوان مستعد به جامعه هنری کشور معرفی شود.

بازیگران سیامک مهماندوست عبارتند از آرش مهاجر، صنوبر فرهپور، نارنین کیوانی، شهریار صیقلانی، ریحانه رضی، بنیامین پیروانی، رامتین غروی، ایمان خطیبی، سپیده آتشین، نوش آفرین رحمانی، ساغر سیامکی و علیرضا کمالی

مجری طرح و تهیه کننده سریال حنان فیلم است. انتهای پیام/