به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، پس از ارسال 38 قطعه پوستر به دبیرخانه این دوره از جشنواره فیلم یاس، هیات انتخاب متشکل از حمید جبلی، مسعود پاکدل و خسرو خسروشاهی، 3 نامزد را برای حضور در مرحله نهایی معرفی کردند.

اسامی نامزدهای مسابقه پوستر این جشنواره به شرح زیر اعلام می‌شود:

علیرضا آب آب برای طراحی پوستر فیلم "نان شب" مجید برزگر برای طراحی پوستر فیلم " پریدن از ارتفاع کم" یلدا منتظری برای طراحی پوستر فیلم "جاده شهریار "

در بخش پوستر جشنواره، ۳۸ قطعه پوستر از ۳۴ طراح پوستر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

معرفی نامزدهای بخش آنونس و تیزر جشنواره فیلم یاس

همچنین از میان 60 اثر رسیده به مسابقه آنونس و تیزر در بخش اقلام تبلیغی و اطلاع‌رسانی، هیات انتخاب سه اثر را برای حضور در مرحله نهایی این بخش از جشنواره فیلم یاس انتخاب کردند.

اسامی نامزدهای مسابقه تیزر و آنونس بخش اقلام تبلیغی و اطلاع‌رسانی به شرح زیر اعلام می‌شود: علیرضا همتی برای ساخت تیزر فیلم "تا مدار صفر درجه" محسن صرافی برای ساخت تیزر فیلم‌های "دلشوره" و "شبیه شیدایی" شهرام مولودی برای ساخت آنونس فیلم "برنده"

بر اساس این گزارش، در این دوره از جشنواره ۱۲۸هنرمند با 392 اثر در بخش اقلام تبلیغی و اطلاع رسانی جشنواره فیلم یاس شرکت کردند. این آثار برای شرکت در مسابقه‌های عکس فیلم ، پوستر فیلم و آنونس و تیزر فیلم به دبیرخانه ارسال شد.

حمید جبلی، مهدی پاکدل و خسرو خسرو شاهی انتخاب و داوری آثار رسیده در بخش اقلام تبلیغی و اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم یاس را بر عهده دارند.

در بخش عکس فیلم، ۲۹۴ قطعه عکس در قالب ۴۹ مجموعه از ۳۹ عکاس تا کنون به دبیرخانه جشنواره رسیده است. همچنین در بخش پوستر فیلم جشنواره، ۳۸ قطعه پوستر از ۳۴ طراح پوستر و در بخش تیزر و آنونس فیلم، ۶۰ تیزر از ۵۵ هنرمند به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، یازدهم تا شانزدهم مهرماه سال جاری در استان مازندران برگزار می‌شود.