به گزارش هنرآنلاین به نقل از مهر، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در مراسم اختتامیه نخستین مسابقه فیلمنامه‌نویسی "پیامبر رحمت (ص)" که صبح امروز ۱۷ شهریور ماه برگزار شد، گفت: برگزاری مسابقه فیلمنامه‌نویسی "پیامبر رحمت (ص)" یک اتفاق خوب در سینمای ایران است که برگزاری این مسابقه سینمایی را به فال نیک می‌گیریم. به اعتقاد من فرهنگ ایرانی خدمت بسیاری به اسلام ناب محمدی کرده است که این خدمات بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: مردم سرزمین ما از گذشته تا امروز هر آنچه از فرهنگ اصیل ایرانی در اختیار داشتند با رویی گشاده به اسلام هدیه کرده و برای معرفی دین مبین اسلام به دنیا از هیچ کوششی دریغ نکردند.

رئیس سازمان سینمایی درباره اکران فیلم "محمد رسول الله (ص)" متذکر شد: صنعت سینمای ایران امروز در جهت معرفی دین اسلام قرار گرفته است و ساخت فیلم "محمد رسول الله (ص)" به کارگردانی مجید مجیدی مبین همین مطلب است که امیدوارم این اقدام قدر دانسته شود. تولید این فیلم سینمایی برکات بسیاری دارد و خدمت بزرگی به جهان اسلام کرده است.

وی تصریح کرد: حضور فیلم "محمد رسول الله (ص)" در جشنواره فیلم مونترال چهره زیبایی از اسلام و پیامبر رحمانی ما به دنیا ارائه کرده است. خوشبختانه شاهد هستیم توانایی‌های سینمای ایران در فیلمی که به معرفی دین اسلام اختصاص دارد، به سینمای جهان نشان داده شده است.

این مدیر سینمایی در پایان صحبت های خود با اشاره به شهیدان مصطفی فرزام فر و داود اصغری که مراسم گرامیداشتشان در اختتامیه نخستین مسابقه فیلمنامه‌نویسی "پیامبر رحمت (ص)" برگزار شد، گفت: دو شهید از جامعه سینما تقدیم آرمان‌های اسلام محمدی و انقلاب کرده‌ایم که امیدوارم قدر این شهدا دانسته شود چرا که همه ما می‌دانیم ثبات و عظمت ایران اسلامی را مدیون شهدا هستیم. انتهای پیام/