به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشن خانه سینما ضمن اعلام خبر فوق افزود، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه‌ای و پس از جمع‌آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار هفدهمین جشن خانه سینما اعلام کرد.

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند

1- "بافندگان خیال‌" به تهیه کنندگی‌ محمد صادق جعفری

2- "خون بازی"‌به تهیه کنندگی‌مصطفی شیری

3-"زخم" به تهیه کنندگی‌ علی شاهیده

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند

1-محمد صادق جعفری‌ برای فیلم ‌"بافندگان خیال"

2-مصطفی شیری برای فیلم "خون بازی"

3-مهدی موسوی برای فیلم "زخم"

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند

1- "با زبان خاموش" به تهیه‌کنندگی منوچهر مشیری

2- "دَمِ صبح" به تهیه کنندگی محسن استادعلی- نسرین عبدی

3- "سیاهان جنوب" به تهیه کنندگی فرهاد ورهرام

4- "عروسک‌ها نمی‌دانند"به تهیه‌کنندگی نوا رضوانی

نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند

1-منوچهر مشیری برای فیلم "با زبان خاموش"

2-محسن استادعلی برای فیلم "دَمِ صبح"

3-فرهاد ورهرام برای فیلم "سیاهان جنوب"

4-نوا رضوانی برای فیلم "عروسک‌ها نمی‌دانند"

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند

1-"آتلان‌" به تهیه کنندگی‌ معین کریم‌الدینی

2-"اهالی خیابان یک طرفه" به تهیه کنندگی‌ مهدی باقری

3 "چنارستان" به تهیه‌کنندگی ‌هادی آفریده

4- "زِمناکو" به تهیه کنندگی‌ محمد شکیبانیا

5- "من می‌خوام شاه بشم"به تهیه کنندگی‌ سحر رضوی ابراهیمی

نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند

1-معین کریم‌الدینی برای فیلم "آتلان"

2-مهدی باقری برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"

3-هادی آفریده برای فیلم "چنارستان"

4-مهدی قربان‌پور برای فیلم "زِمناکو"

5-مهدی گنجی‌ برای فیلم‌ "من می‌خوام شاه بشم"

نامزدهای بهترین پژوهش

1-معین کریم‌الدینی- فاطمه سرافراز برای فیلم "آتلان"

2-هادی آفریده برای فیلم "چنارستان"

3-آرش اسحاقی برای فیلم "خرابات"

4-محسن استادعلی‌ برای فیلم "دَمِ صبح"

5- مهدی قربان‌پور برای فیلم "زِمناکو"

نامزدهای بهترین فیلمبرداری

1-سامان لطفیان برای فیلم "آتلان"

2-محمدرضا تیموری برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"

3-دلاور دوستانیان برای فیلم "زندگی پنهان"

4-محمدرضا تیموری برای فیلم "سیاهان جنوب"

5-مهدی گنجی‌ برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"

نامزدهای بهترین تدوین

1- معین کریم‌الدینی‌ برای فیلم "آتلان"

2-مهدی باقری- فرحناز شریفی‌ برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"

3-بابک حیدری برای فیلم "دَمِ صبح"

4-ارسلان امیری برای فیلم "زِمناکو"

5-اسماعیل منصف برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"

نامزدهای بهترین صدا

1-طاهر پیشوایی- مهرداد جلوخانی برای فیلم "آتلان"

2-حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"

3-حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم "چنارستان"

4- هادی ساعد محکم- کیومرث سبحانی برای فیلم "زِمناکو"

5-مهدی گنجی- حسن مهدوی- رضا گدازگر برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"

نامزدهای بهترین موسیقی

1-آریا عظیمی‌نژاد برای فیلم "آتلان"

2-حسین فاضل برای فیلم "پسر حاج علی"

3-محمدرضا علیقلی‌ برای فیلم "سیاهان جنوب"

4-میلاد موحدی‌ برای فیلم "فلک ناز"

5-شعیب کمین‌پور- امین بهروززاده برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"

انتهای پیام