به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، ۱۰ مجموعه عکس از میان ۷۶۸ عکس دریافتی از ۵۳ عکاس برای حضور و رقابت در مرحله مسابقه عکس بخش اقلام تبلیغی جشنواره بین المللی شهر راه پیدا کردند.

در این خبر عناوین مجموعه عکس‌ها و عکاسان به این ترتیب معرفی شدند: اشباح (سحاب زریباف)، روزهای زندگی (امید صالحی)، آوا (آرش صادقی)، پوسته (حمیدرضا کشانی)، تابو (ایران انتظام)، برف (محسن حسینی کلکو)، فرزند چهارم (علی نیک رفتار)، در دنیای تو ساعت چنده؟ (صبا سیاهپوش)، استرداد (محمد حسن ناحی) و ملکه (امیرحسین شجاعی)

جشنواره بین المللی فیلم شهر مسابقه اقلام تبلیغی و اطلاع رسانی سینمای ایران را با توجه به اهمیت و کاربرد روزافزون تبلیغات در سینما و نقش انکارناپذیر آن در جذب طیف‌های مختلف مخاطبین به سوی سینما و همچنین، ترغیب و تشویق هنرمندان عرصه مواد تبلیغی اقدام به برگزاری مسابقه عکس، پوستر، آنونس و تیزر سینمایی کرده است.

ضمنا این آثار در قالب نمایشگاه عکس و پوستر فیلم‌های شهری همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی شهر در پردیس سینمایی ملت عرضه می‌شوند.

همچنین روابط عمومی جشنواره از افتتاحیه این مراسم در ایوان شمس خبر داد. این رویداد سینمایی قرار است از هفتم تا دوازدهم در سینماهای پردیس ملت با تمامی سالن‌ها به عنوان مکان اصلی جشنواره و سالن‌های سینمایی آزادی با دو سالن، پردیس سینمایی راگا، پردیس سینمایی رازی، پردیس سینمایی تماشا و ایوان شمس نیز برگزار شود.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، متولی برگزاری این رویداد مهم فرهنگی اجتماعی و سینمایی است و در این دوره جشنواره با رویکرد ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی و توجه به هویت دینی در قالب بخش‌های مسابقه­ی سینمای ایران و­ سینمای بین‌الملل طراحی و برنامه ریزی شده است.

۴۵ فیلم سینمایی در بخش‌های ملی و بین الملل در کنار بیش از یکصد اثر در بخش فیلم‌های کوتاه، مستند و ویدیویی و اقلام تبلیغی با یکدیگر رقابت دارند.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به دبیری سیاوش حقیقی در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/