به گزارش هنرآنلاین به نقل از تابناک؛ برای همه آن‌هایی که یک بار در عمرشان هم پایشان را به باشگاه بدن‌سازی گذاشته باشند، تصویر یک کوه عضله با لباس پلیس روی دیوار باشگاه، تصویری ثابت و البته آشناست. حالا قرار است این کوه عضله که اسطوره بسیاری از بدن‌سازهای داخلی و خارجی است، برای برگزاری کلاس و دوره آموزشی را در تهران بگذراند:" رونی کلمن ".

از چند روز قبل در شبکه‌های اجتماعی، پیامی دست به دست می‌چرخید که "صف طولانی برای خرید بلیت‌‌های یک میلیون و هشتصد هزار تومانی دیدار با رونی کلمن"؛ عددی که البته کمی عجیب به نظر می‌آید و با اعداد و ارقامی که در معروف‌ترین کنفرانس‌های علمی کشور ـ که بعضا با حضور چهره‌های شناخته‌ رشته‌شان هم برگزار می‌شود ـ هم‌خوانی ندارد. با این حال، گویا بخشی از بلیت‌‌های سمینار دو روزه رونی کلمن به همین قیمت عجیب فروخته می‌شود.

اما در نشست خبری فدراسیون بدن‌سازی صحت مبلغ این بلیت عجیب یک و میلیون هشتصد هزار تومانی تایید شد.گویا آوردن این بدن ساز که به " یوزپلنگ تگزاس" شهرت جهانى دارد ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار هزینه داشته است.این سمینار اولین روزهاى اردیبهشت در تهران برگزار مى شود.

روناک یونسى از هدیه تهرانى و شیوه ورودش به این سمینار گفت

برای جامعه هنرى حضور یکی از بازیگران سینما و تلویزیون به عنوان مسئول بخش بانوان این سمینار ورزشى جالب توجه شده است ؛ روناک یونسی نام این بازیگر است؛ یونسی در این باره می‌گوید: "من بعد از خانم تهرانی، دومین بازیگری هستم که پا به دنیای ورزش گذاشته‌ام. دلیل حضورم کاملا منطقی است. دلیلی که به من اجازه داده‌ تا وارد ورزش شوم. من مدرک رسمی مربیگری از فدراسیون‌ دارم و دوره‌های مختلفی را در رشته تناسب اندام گذرانده‌ام. شش سال است‌ حرفه‌ای ورزش می‌کنم و با علم به این کار آشنا هستم. به نظر خودم به اندازه یک مربی که بتواند به بانوان نکاتی را آموزش بدهد بار علمی دارم‌".

‌یونسی توضیحى هم درباره حضور رونی کلمن در ایران داد و گفت: "در زمان حضور این آقا در ایران، آقایان ورزشکار ما حضور نخواهند داشت و کلاس‌ها‌ کاملا مجزا برگزار می‌شود. ضمن اینکه حضور این آقا با پوشش اسلامی است و قرار نیست رونی کلمن به اینجا بیاید تا برای بانوان فیگور بگیرد. این را به این دلیل عرض کردم که خیلی‌ها از حضور کلمن انتقاد کرده بودند‌"؛ البته علاوه بر یونسی، علی دایی و هادی ساعی هم از مهمان‌های ویژه این مراسم هستند.