به گزارش هنرآنلاین ،کارگاه "یک عصر، یک مستند" که با اکران و بررسی فیلم های برتر مستند ایران از سوی مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار می شود، چهارشنبه 7 اسفند ماه ساعت 17، فیلم مستند "سایه های روشن" ساخته محمد رضا جهان پناه را نقد و بررسی می کند. در برنامه " یک عصر ، یک مستند"، مازیار فکری ارشاد (کارشناس و منتقد سینما) و محمود نورایی و سعید روان بخش به منظور گفت و گو با فیلمساز در خصوص مباحث فنی فیلم و بررسی فیلم حضور دارند.

خاطرنشان می شود، در این فیلم به معرفی و بررسی آثار و دیدگاه های حسین والا منش هنرمند ایرانی ساکن استرالیا پرداخته شده است و محور آن سفر ایشان به ایران و ورک شاپی است که با همراهی تعدادی از دانشجویان و هنر جویان برگزار می کند. توجه والا منش به طبیعت و رویش و برخی مفاهیم اصیل ایرانی مخاطب را با ارتباط بسیار نزدیک هنرهای ایرانی و طبیعت آشنا می سازد.

علاقه مندان جهت شرکت در این برنامه می توانند به خانه فرهنگ نور واقع در بلوار آیت ا... کاشانی،بعد از اتوبان ستاری،جنب شهر کتاب مراجعه فرمایند. شماره تلفن 44087808 و نشانی اینترنتی : ferdos.farhangsara.ir برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام شده است.