محسن محسنی نسب تهیه‌کننده فیلم لامپ 100 در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی هنرآنلاین درباره آخرین وضعیت فیلمبرداری این فیلم گفت : تا به امروز حدود 50 درصد از فیلم را فیلمبرداری کرده ایم و اگر شرایط آب و هوا مناسب باشد تا 27 آذر ماه فیلمبرداری لامپ 100 به پایان خواهد رسید.

محسنی نسب ادامه داد: خسرو دهقان به طور همزمان کار تدوین را آغاز کرده است و فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را پر کرده ام. نخستین اکران این فیلم در جشنواره سی و دوم خواهد بود.

محسنی نسب درباره مضمون لامپ 100 گفت: این فیلم یک درام اجتماعی است که قصه ای متفاوت را روایت می کند. برخی فکر می کنند این فیلم از تم کمدی بر خوردار است اما چنین نیست، لامپ 100 یک درام اجتماعی است.

کارگردان فیلم "یاس های وحشی" درباره نگاهش به فجر 32 گفت: امسال شاهد حضور فیلم های مختلف از کارگردانان سینمای ایران در جشنواره خواهیم بود. جشنواره امسال همانند جام جهانی است که تیم های بزرگ و جوان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

لامپ 100 که پیش از این "هیولا "نام داشت اولین تجربه بلند سینمایی سعید آقاخانی در مقام کارگردان است و تهیه کنندگی آن برعهده محسن محسنی نسب است.

محسن طنابنده، ساره بیات، پوریا پور سرخ در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند و مسعود کرامتی و حمید لولایی هم نقش کوتاهی در تازه ترین فیلم سعید آقا خانی ایفا کرده اند.

انتهای پیام/55