به گزارش هنرآنلاین ؛ از دوره چهارم که جشنواره بین المللی فیلم 100 ثانیه ای به تهران منتقل شد، هر ساله جشنواره با یک شعار ویژه برگزار شده است؛ دوره چهارم با شعار ایده های نو، دوره پنجم سینمای پرسش، دوره ششم تذکر و دوره هفتم شعار سینمای اخلاق عنوان هایی است که این جشنواره تا کنون بر خود داشته است اما از دوره هفتم به بعد سینمای اخلاق به عنوان شعار همیشگی این جشنواره انتخاب شد. ژاله علو نیز به عنوان چهره منتخب سینمای اخلاق در دوره هشتم این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.

جشنواره فیلم 100 یکی از محافل نوین سینمایی است که نقش مهمی در ترویج و توسعه آثار و نیز کشف استعدادهای تازه دارد. در بخشی از این جشنواره که «سینمای اخلاق » نام دارد، سعی شده تا با توجه به شعار دائمی جشنواره از هنرمندانی که نقش بسزایی در ارتقاء سینمای ایران با مضامین اخلاقی و انسانی داشته اند تجلیل شود تا هر سال این روند ادامه پیدا کند.

آخرین مهلت ارسال اثر نهمین جشنواره بین المللی فیلم های 100 ثانیه ای 5 دی ماه در نظر گرفته شده است. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط شرکت در این جشنواره به وبگاه مرکزی این جشنواره با نشانی الکترونیکی www.100fest.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/