به گزارش خبرنگار خبرگزاری هنر ایران، رضا درمیشیان قرار است فیلم تازه اش را به زودی کلید بزند. رضا درمیشیان در فیلم جدیدش همانند اولین ساخته اش موضوع اجتماعی را دستمایه قرار داده است و یک فضای خیابانی دارد.

رضا درمیشیان درخواست پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه داده است و به محض اینکه پروانه را دریافت کند ، فیلمبرداری را شروع خواهد کرد.

"عصبانی نیستم ! " عنوان جدید فیلم رضا درمیشیان خواهد بود و نگارش این فیلمنامه برعهده خود او بوده است. "بغض" اولین ساخته این کارگردان جوان سینمای ایران است که به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

بغض عنوان فیلمی سینمایی به نویسندگی و کارگردانی رضا درمیشیان و محصول ۱۳۹۰ است.فیلم به طور کامل در کشور ترکیه فیلمبرداری شده است و باران کوثری و بابک حمیدیان دو بازیگر اصلی آن هستند.

فیلم بغض در سی‌امین جشنوارهٔ فیلم فجر مورد استقبال منتقدان و نویسندگان سینمای ایران قرار گرفت اما با این‌حال از داوری و بخش مسابقهٔ اصلی این جشنواره کنار گذاشته شد. این فیلم در اولین حضور بین‌المللی خود نیز در بخش رقابتی فیلم‌های اول سی و ششمین جشنوارهٔ فیلم مونترال کانادا مورد استقبال منتقدان قرار گرفت.

اولین ساختهٔ بلند رضا درمیشیان، با شعار "فیلم دههٔ شصتی‌ها" در مهر ۱۳۹۱ به اکران عمومی سینماهای ایران درآمد.