به گزارش خبرگزاری هنر ایران، جدیدترین اخبار در مورد برنامه‌های شبکه بازار و رخدادها و وقایع اقتصادی کشور علاوه بر دریافت از طریق گیرنده‌های تلویزیون، در فضای مجازی و از طریق اینترنت نیز قابل دسترسی شد.

ویژگی این سایت اعلام به روز و لحظه‌ای قیمت بسیاری از اقلام اقتصادی مورد نیاز خانوار نظیر نان صنعتی و سنتی ، انواع شیرینی جات، محصولات میادین میوه و تره بار سراسر کشور ، محصولات لبنی ،مواد بهداشتی ، مواد شوینده ، بلیط مترو، قیمت اقلام و کالاهای اساسی (روغن ، برنج ، قند و شکرو..) قیمت دستمزد صنف آرایشگران مردانه و قیمت انواع نوشیدنی ها در بسته بندی های مختلف است.

شبکه بازار علاوه بر اقتصاد خانوار، اقتصاد در حوزه های دیگر را نیز مورد توجه قرار داده و قیمت ارز مرجع وغیر مرجع ، سکه و طلا و همچنین قیمت نفت در بازارهای جهان، قیمت فلزات گرانبها و فلزات غیر آهنی و بورس جهانی ، بورس های داخلی همچنین قیمت بلیت پروازهای داخلی و بلیت قطارهای مسافری را اطلاع رسانی می‌کند.

شبکه تلویزیونی بازار به منظور حمایت از تولیدات داخلی و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از محصولات ایرانی، قیمت گوشی‌های تلفن ساخت کشورمان و قیمت لوازم خانگی و خودرو تولید داخل را نیز به آگاهی مصرف کنندگان می‌رساند ودر آینده نزدیک اطلاع رسانی بیشتر در مورد قیمت دیگرکالاها واقلام مورد نیاز مردم را در دستور کار خود دارد.

انتهای پیام/